Sla naar inhoud
Vergelijken Roma vs Brann

Roma vs Brann Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Roma vs Brann: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Roma Roma Thuisteam
Brann Brann Uitteam
Roma
59.0
W W W G W V W V V G

Laatste 10 Wedstrijden

Brann
45.1
W W G V V W V V V V

Gewonnen Categorieën

10

Roma

4

Gelijkspel

1

Brann

Prestatieradar

Roma
Brann

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

+5

+5

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Malen (8 doelpunten)
K. Ingason (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 12 / 2e Helft: 9
1e Helft: 10 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.5

Competitiemoeilijkheid: 89.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.5

42.3

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.6

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.67

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.57

2.14

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
59.0

Aanval: 75.2, Verdediging: 53.8, Vorm: 53.8

45.1

Aanval: 58.5, Verdediging: 49.2, Vorm: 27.7

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

1
2

16-30'

3
5

31-45'

5
4

46-60'

4
3

61-75'

2
3

76-90+'

4
Roma
Brann
Roma

Sterkte-uitsplitsing

59.0

Totaal

Aanval 75.2
Verdediging 53.8
Vorm 53.8
Consistentie 45.7
Brann

Sterkte-uitsplitsing

45.1

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 49.2
Vorm 27.7
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

89.0 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

62.5 vs 55.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Roma logo Roma
W
Parma (62%)
W
Fiorentina (66%)
W
Bologna (63%)
G
Atalanta (64%)
W
Pisa (40%)
V
Inter Milan (84%)
W
Lecce (53%)
V
Bologna (56%)
Brann logo Brann
W
Fredrikstad (39%)
W
Tromsø (68%)
G
Rosenborg (46%)
V
Viking (70%)
V
Sandefjord (50%)
W
HamKam (55%)
V
Tromsø (63%)
V
Kristiansund (48%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Parma U
3 - 2 W
62%
Fiorentina T
4 - 0 W
66%
Bologna U
2 - 0 W
63%
Atalanta T
1 - 1 G
64%
Pisa T
3 - 0 W
40%
Inter Milan U
2 - 5 V
84%
Lecce T
1 - 0 W
53%
Bologna T
3 - 4 V
56%
Como U
1 - 2 V
76%
Bologna U
1 - 1 G
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fredrikstad T
3 - 1 W
39%
Tromsø U
5 - 0 W
68%
Rosenborg U
1 - 1 G
46%
Viking U
2 - 3 V
70%
Sandefjord T
0 - 1 V
50%
HamKam U
5 - 1 W
55%
Tromsø T
1 - 2 V
63%
Kristiansund U
2 - 3 V
48%
Bologna U
0 - 1 V
61%
Bologna T
0 - 1 V
56%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Roma heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 57.5) vergeleken met Brann (SoS: 42.3). Dit betekent dat de statistieken van Roma meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Roma op gemiddeld 2.1 en Brann op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Roma op 1.5 en Brann op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Roma heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 13.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Roma

Roma

VS
Brann

Brann

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie