Sla naar inhoud
Vergelijken Sint-Truiden vs Villarreal

Sint-Truiden vs Villarreal Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Sint-Truiden vs Villarreal: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Sint-Truiden Sint-Truiden Thuisteam
Villarreal Villarreal Uitteam
Sint-Truiden
43.1
V W W W G V V V V W

Laatste 10 Wedstrijden

Villarreal
64.0
G W W G W V W G W V

Gewonnen Categorieën

3

Sint-Truiden

1

Gelijkspel

11

Villarreal

Prestatieradar

Sint-Truiden
Villarreal

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

50%

5W, 3G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

+5

+5

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Ito (3 doelpunten)
N. Pépé (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 9
1e Helft: 12 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

100%

4W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
45.2

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 61.2

68.8

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.22

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.02

2.18

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.38

Aangepaste Sterktewaarde
43.1

Aanval: 38.1, Verdediging: 57.1, Vorm: 38.1

64.0

Aanval: 71.3, Verdediging: 67.3, Vorm: 59.4

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

4
2

16-30'

3
1

31-45'

4
1

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Sint-Truiden
Villarreal
Sint-Truiden

Sterkte-uitsplitsing

43.1

Totaal

Aanval 38.1
Verdediging 57.1
Vorm 38.1
Consistentie 39.7
Villarreal

Sterkte-uitsplitsing

64.0

Totaal

Aanval 71.3
Verdediging 67.3
Vorm 59.4
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

59.5 vs 93.0

Tegenstanderkwaliteit

61.2 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 33%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
W
R. Union SG (64%)
W
Mechelen (34%)
W
Anderlecht (35%)
G
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
Villarreal logo Villarreal
G
Mallorca (73%)
W
Levante (71%)
W
Celta Vigo (54%)
G
Oviedo (66%)
W
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
W
Real Sociedad (61%)
G
Alavés (65%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Club Brugge U
0 - 2 V
71%
R. Union SG T
2 - 1 W
64%
Mechelen U
4 - 1 W
34%
Anderlecht T
2 - 0 W
35%
Gent U
0 - 0 G
51%
Club Brugge T
1 - 2 V
78%
R. Union SG U
0 - 1 V
80%
R. Union SG T
1 - 3 V
75%
Genk U
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge T
2 - 1 W
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mallorca U
1 - 1 G
73%
Levante T
5 - 1 W
71%
Celta Vigo T
2 - 1 W
54%
Oviedo U
1 - 1 G
66%
Athletic U
2 - 1 W
60%
Girona U
0 - 1 V
64%
Real Sociedad T
3 - 1 W
61%
Alavés U
1 - 1 G
65%
Elche T
2 - 1 W
61%
Barcelona U
1 - 4 V
91%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Villarreal heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 68.8) vergeleken met Sint-Truiden (SoS: 45.2). Dit betekent dat de statistieken van Villarreal meer gewicht hebben.

Villarreal heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Sint-Truiden, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Sint-Truiden op 1.2 en Villarreal op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Sint-Truiden heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Villarreal heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Villarreal, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Villarreal komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (64.0 vs 43.1) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Villarreal

Villarreal

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie