Sla naar inhoud
Vergelijken Sint-Truiden vs Zürich

Sint-Truiden vs Zürich Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Sint-Truiden vs Zürich: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Sint-Truiden Sint-Truiden Thuisteam
Zürich Zürich Uitteam
Sint-Truiden
43.1
V W W W G V V V V W

Laatste 10 Wedstrijden

Zürich
35.5
V W G V V V W V V V

Gewonnen Categorieën

9

Sint-Truiden

3

Gelijkspel

3

Zürich

Prestatieradar

Sint-Truiden
Zürich

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-7

-7

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Ito (3 doelpunten)
Ivan Cavaleiro (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 9
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
45.2

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 61.2

49.9

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.5

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.22

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.02

0.9

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.1

Aangepaste Sterktewaarde
43.1

Aanval: 38.1, Verdediging: 57.1, Vorm: 38.1

35.5

Aanval: 33.3, Verdediging: 43.3, Vorm: 20.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

5
5

76-90+'

1
Sint-Truiden
Zürich
Sint-Truiden

Sterkte-uitsplitsing

43.1

Totaal

Aanval 38.1
Verdediging 57.1
Vorm 38.1
Consistentie 39.7
Zürich

Sterkte-uitsplitsing

35.5

Totaal

Aanval 33.3
Verdediging 43.3
Vorm 20.0
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

59.5 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

61.2 vs 50.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
W
R. Union SG (64%)
W
Mechelen (34%)
W
Anderlecht (35%)
G
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
Zürich logo Zürich
V
Luzern (61%)
W
GC Zürich (31%)
G
Winterthur (46%)
V
Lausanne (47%)
V
Lugano (50%)
V
St.Gallen (60%)
W
Thun (44%)
V
Sion (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Club Brugge U
0 - 2 V
71%
R. Union SG T
2 - 1 W
64%
Mechelen U
4 - 1 W
34%
Anderlecht T
2 - 0 W
35%
Gent U
0 - 0 G
51%
Club Brugge T
1 - 2 V
78%
R. Union SG U
0 - 1 V
80%
R. Union SG T
1 - 3 V
75%
Genk U
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge T
2 - 1 W
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Luzern U
0 - 1 V
61%
GC Zürich T
2 - 1 W
31%
Winterthur U
2 - 2 G
46%
Lausanne U
0 - 3 V
47%
Lugano T
0 - 1 V
50%
St.Gallen U
1 - 2 V
60%
Thun T
2 - 1 W
44%
Sion T
1 - 2 V
62%
Servette U
1 - 2 V
66%
Lausanne T
1 - 2 V
38%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 45.2 vs 49.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Sint-Truiden op gemiddeld 1.2 en Zürich op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Sint-Truiden heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.7 van Zürich.

Sint-Truiden heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Zürich heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Sint-Truiden heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.6 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Zürich

Zürich

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie