Sla naar inhoud
Vergelijken Liberec vs Nieciecza

Liberec vs Nieciecza Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Liberec vs Nieciecza: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Liberec Liberec Thuisteam
Nieciecza Nieciecza Uitteam
Liberec
35.3
V V W G V W G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Nieciecza
33.8
V V W V V W V V V G

Gewonnen Categorieën

4

Liberec

6

Gelijkspel

5

Nieciecza

Prestatieradar

Liberec
Nieciecza

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

-11

-11

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Krollis (3 doelpunten)
K. Zapolnik (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 4
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
43.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.6

56.1

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.5

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.75

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.05

0.99

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.11

Aangepaste Sterktewaarde
35.3

Aanval: 21.8, Verdediging: 56.0, Vorm: 18.7

33.8

Aanval: 38.9, Verdediging: 28.3, Vorm: 21.2

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Liberec
Nieciecza
Liberec

Sterkte-uitsplitsing

35.3

Totaal

Aanval 21.8
Verdediging 56.0
Vorm 18.7
Consistentie 61.3
Nieciecza

Sterkte-uitsplitsing

33.8

Totaal

Aanval 38.9
Verdediging 28.3
Vorm 21.2
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

57.6 vs 55.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
V
Plzeň (64%)
V
Slavia Prague (69%)
W
Jablonec (49%)
G
Ml. Boleslav (61%)
V
Karviná (48%)
W
Slovácko (45%)
G
Teplice (49%)
G
Bohemians (58%)
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
W
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
W
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Plzeň U
0 - 2 V
64%
Slavia Prague T
1 - 2 V
69%
Jablonec U
2 - 1 W
49%
Ml. Boleslav T
0 - 0 G
61%
Karviná U
1 - 3 V
48%
Slovácko T
2 - 1 W
45%
Teplice T
1 - 1 G
49%
Bohemians U
0 - 0 G
58%
Hradec Kr. T
0 - 1 V
59%
Slavia Prague U
0 - 1 V
74%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Legia T
0 - 1 V
59%
GKS Katowice U
1 - 5 V
64%
Zagłębie U
2 - 1 W
54%
Wisła Płock T
1 - 3 V
42%
Widzew U
0 - 1 V
59%
Piast T
3 - 2 W
53%
Lech U
1 - 4 V
69%
Motor T
1 - 2 V
54%
Kielce U
1 - 2 V
48%
Radomiak T
1 - 1 G
53%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Nieciecza heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 56.1) vergeleken met Liberec (SoS: 43.4). Dit betekent dat de statistieken van Nieciecza meer gewicht hebben.

Nieciecza heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van Liberec, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Liberec ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Nieciecza er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Nieciecza heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Liberec

Liberec

VS
Nieciecza

Nieciecza

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie