Sla naar inhoud
Vergelijken Charleroi vs Brøndby

Charleroi vs Brøndby Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Charleroi vs Brøndby: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Charleroi Charleroi Thuisteam
Brøndby Brøndby Uitteam
Charleroi
42.5
W W W G V W V V V G

Laatste 10 Wedstrijden

Brøndby
42.4
V G V W W V V G V G

Gewonnen Categorieën

7

Charleroi

4

Gelijkspel

4

Brøndby

Prestatieradar

Charleroi
Brøndby

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-1

-1

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Bernier (3 doelpunten)
J. Ambæk (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
42.2

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 52.5

54.3

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.9

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.03

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.07

1.03

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
42.5

Aanval: 33.8, Verdediging: 58.4, Vorm: 36.9

42.4

Aanval: 34.8, Verdediging: 66.1, Vorm: 20.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

2
2

46-60'

3
4

61-75'

1
1

76-90+'

3
Charleroi
Brøndby
Charleroi

Sterkte-uitsplitsing

42.5

Totaal

Aanval 33.8
Verdediging 58.4
Vorm 36.9
Consistentie 44.8
Brøndby

Sterkte-uitsplitsing

42.4

Totaal

Aanval 34.8
Verdediging 66.1
Vorm 20.9
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

59.5 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

52.5 vs 53.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Charleroi logo Charleroi
W
Antwerp (45%)
W
Genk (49%)
W
OHL (40%)
G
Genk (54%)
V
Standard (55%)
W
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)
Brøndby logo Brøndby
V
AGF (57%)
G
Nordsjælland (55%)
V
Sønderjyske (48%)
W
Viborg (55%)
W
Sønderjyske (43%)
V
Midtjylland (52%)
V
Nordsjælland (60%)
G
AGF (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Antwerp U
1 - 0 W
45%
Genk T
2 - 0 W
49%
OHL U
2 - 0 W
40%
Genk U
1 - 1 G
54%
Standard T
1 - 2 V
55%
Antwerp T
2 - 1 W
52%
Westerlo U
0 - 2 V
62%
ZW U
0 - 1 V
70%
OHL T
0 - 2 V
47%
Dender U
2 - 2 G
51%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AGF T
0 - 2 V
57%
Nordsjælland T
1 - 1 G
55%
Sønderjyske U
0 - 3 V
48%
Viborg U
1 - 0 W
55%
Sønderjyske T
6 - 0 W
43%
Midtjylland T
1 - 2 V
52%
Nordsjælland U
1 - 2 V
60%
AGF U
0 - 0 G
62%
Viborg T
0 - 1 V
50%
Midtjylland U
0 - 0 G
57%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Brøndby heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 54.3) vergeleken met Charleroi (SoS: 42.2). Dit betekent dat de statistieken van Brøndby meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Charleroi op gemiddeld 1.1 en Brøndby op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Charleroi op 1.1 en Brøndby op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Brøndby heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.2 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Charleroi

Charleroi

VS
Brøndby

Brøndby

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie