Sla naar inhoud
Vergelijken Standard vs Sion

Standard vs Sion Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Standard vs Sion: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Standard Standard Thuisteam
Sion Sion Uitteam
Standard
65.8
W W G V W V W G G W

Laatste 10 Wedstrijden

Sion
66.2
W W W W W G W G V G

Gewonnen Categorieën

4

Standard

3

Gelijkspel

8

Sion

Prestatieradar

Standard
Sion

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 3G, 2V

60%

6W, 3G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

0.5

5 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+8

+8

+14

+14

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
C. Nielsen (3 doelpunten)
W. Boteli (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 14
1e Helft: 7 / 2e Helft: 12
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Uitwinst
67%

4W / 6 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.9

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 51.8

48.5

Competitiemoeilijkheid: 48.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.9

Record vs Topteams
100%

1W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.77

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.07

1.92

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.02

Aangepaste Sterktewaarde
65.8

Aanval: 66.2, Verdediging: 81.8, Vorm: 58.5

66.2

Aanval: 62.4, Verdediging: 82.1, Vorm: 59.1

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2

16-30'

4
3

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

7
8

76-90+'

3
Standard
Sion
Standard

Sterkte-uitsplitsing

65.8

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 81.8
Vorm 58.5
Consistentie 53.2
Sion

Sterkte-uitsplitsing

66.2

Totaal

Aanval 62.4
Verdediging 82.1
Vorm 59.1
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

59.5 vs 48.0

Tegenstanderkwaliteit

51.8 vs 48.9

Record tegen Topteams

100% vs 0%
Standard logo Standard
W
OHL (35%)
W
Antwerp (45%)
G
Genk (54%)
V
Antwerp (40%)
W
Charleroi (51%)
V
Westerlo (57%)
W
OHL (52%)
G
Westerlo (57%)
Sion logo Sion
W
Thun (48%)
W
St.Gallen (64%)
W
Basel (55%)
W
Lausanne (38%)
W
GC Zürich (32%)
G
St.Gallen (55%)
W
Zürich (38%)
G
Winterthur (38%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
OHL T
2 - 1 W
35%
Antwerp U
5 - 0 W
45%
Genk U
1 - 1 G
54%
Antwerp T
1 - 2 V
40%
Charleroi U
2 - 1 W
51%
Westerlo T
1 - 2 V
57%
OHL U
3 - 1 W
52%
Westerlo T
0 - 0 G
57%
Antwerp U
1 - 1 G
57%
ZW U
1 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Thun T
2 - 0 W
48%
St.Gallen U
3 - 0 W
64%
Basel U
2 - 0 W
55%
Lausanne T
3 - 0 W
38%
GC Zürich U
4 - 0 W
32%
St.Gallen T
1 - 1 G
55%
Zürich U
2 - 1 W
38%
Winterthur T
1 - 1 G
38%
Lugano U
1 - 2 V
55%
Servette U
0 - 0 G
66%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Standard heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 66.9) vergeleken met Sion (SoS: 48.5). Dit betekent dat de statistieken van Standard meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Standard op gemiddeld 1.7 en Sion op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Sion heeft het defensieve voordeel, met 0.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 0.9 van Standard.

Sion heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Sion is een sterk uitteam met 67% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Standard

Standard

VS
Sion

Sion

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie