Sla naar inhoud
Vergelijken Strasbourg vs Lokomotiva

Strasbourg vs Lokomotiva Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Strasbourg vs Lokomotiva: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Strasbourg Strasbourg Thuisteam
Lokomotiva Lokomotiva Uitteam
Strasbourg
41.4
G V V V W V V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Lokomotiva
36.1
G V G W W W G V V G

Gewonnen Categorieën

8

Strasbourg

3

Gelijkspel

4

Lokomotiva

Prestatieradar

Strasbourg
Lokomotiva

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 1G, 6V

30%

3W, 4G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-4

-4

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Enciso (3 doelpunten)
M. Sušak (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.9

Competitiemoeilijkheid: 78.7, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

34.9

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.3

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.31

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.11

0.92

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.08

Aangepaste Sterktewaarde
41.4

Aanval: 41.2, Verdediging: 51.4, Vorm: 30.9

36.1

Aanval: 28.3, Verdediging: 45.3, Vorm: 25.5

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

3

16-30'

2
3

31-45'

2
1

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Strasbourg
Lokomotiva
Strasbourg

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 51.4
Vorm 30.9
Consistentie 46.0
Lokomotiva

Sterkte-uitsplitsing

36.1

Totaal

Aanval 28.3
Verdediging 45.3
Vorm 25.5
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

78.7 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

61.3 vs 48.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
G
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
W
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
W
Mainz 05 (60%)
Lokomotiva logo Lokomotiva
G
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
G
Osijek (46%)
W
Slaven (35%)
W
Gorica (50%)
W
Istra (40%)
G
Vukovar (37%)
V
Dinamo Zagreb (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Angers U
1 - 1 G
52%
Rayo T
0 - 1 V
68%
Toulouse T
1 - 2 V
57%
Rayo U
0 - 1 V
73%
Lorient U
3 - 2 W
69%
Nice T
0 - 2 V
39%
Rennes T
0 - 3 V
75%
Mainz 05 T
4 - 0 W
60%
Mainz 05 U
0 - 2 V
65%
Nice T
3 - 1 W
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Varaždin U
1 - 1 G
54%
Rijeka T
0 - 3 V
44%
Osijek U
0 - 0 G
46%
Slaven T
2 - 1 W
35%
Gorica U
2 - 0 W
50%
Istra T
2 - 0 W
40%
Vukovar U
1 - 1 G
37%
Dinamo Zagreb T
0 - 5 V
71%
Hajduk U
1 - 2 V
58%
Varaždin T
1 - 1 G
48%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Strasbourg heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 52.9) vergeleken met Lokomotiva (SoS: 34.9). Dit betekent dat de statistieken van Strasbourg meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Strasbourg op gemiddeld 1.2 en Lokomotiva op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Strasbourg op 1.5 en Lokomotiva op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Strasbourg heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Strasbourg

Strasbourg

VS
Lokomotiva

Lokomotiva

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie