Sla naar inhoud
Vergelijken Strasbourg vs Vitória SC

Strasbourg vs Vitória SC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Strasbourg vs Vitória SC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Strasbourg Strasbourg Thuisteam
Vitória SC Vitória SC Uitteam
Strasbourg
41.4
G V V V W V V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Vitória SC
42.2
V V W W G W V V V G

Gewonnen Categorieën

2

Strasbourg

7

Gelijkspel

6

Vitória SC

Prestatieradar

Strasbourg
Vitória SC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 1G, 6V

30%

3W, 2G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-3

-3

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Enciso (3 doelpunten)
Samu (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 4 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.9

Competitiemoeilijkheid: 78.7, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

54.0

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.9

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.31

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.11

1.39

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.19

Aangepaste Sterktewaarde
41.4

Aanval: 41.2, Verdediging: 51.4, Vorm: 30.9

42.2

Aanval: 41.6, Verdediging: 52.0, Vorm: 31.2

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

1

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Strasbourg
Vitória SC
Strasbourg

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 51.4
Vorm 30.9
Consistentie 46.0
Vitória SC

Sterkte-uitsplitsing

42.2

Totaal

Aanval 41.6
Verdediging 52.0
Vorm 31.2
Consistentie 49.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

78.7 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

61.3 vs 63.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
G
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
W
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
W
Mainz 05 (60%)
Vitória SC logo Vitória SC
V
Casa Pia (48%)
V
Sporting (75%)
W
Rio Ave (61%)
W
Gil Vicente (60%)
G
AVS (64%)
W
Tondela (52%)
V
Benfica (80%)
V
Famalicão (69%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Angers U
1 - 1 G
52%
Rayo T
0 - 1 V
68%
Toulouse T
1 - 2 V
57%
Rayo U
0 - 1 V
73%
Lorient U
3 - 2 W
69%
Nice T
0 - 2 V
39%
Rennes T
0 - 3 V
75%
Mainz 05 T
4 - 0 W
60%
Mainz 05 U
0 - 2 V
65%
Nice T
3 - 1 W
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Casa Pia T
0 - 1 V
48%
Sporting U
1 - 5 V
75%
Rio Ave T
2 - 0 W
61%
Gil Vicente U
1 - 0 W
60%
AVS U
1 - 1 G
64%
Tondela T
5 - 0 W
52%
Benfica U
0 - 3 V
80%
Famalicão T
1 - 2 V
69%
Santa Clara U
0 - 2 V
71%
Alverca T
1 - 1 G
59%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 52.9 vs 54.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Strasbourg op gemiddeld 1.2 en Vitória SC op 1.2 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Strasbourg op 1.5 en Vitória SC op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Vitória SC heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Strasbourg

Strasbourg

VS
Vitória SC

Vitória SC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie