Sla naar inhoud
Vergelijken Stuttgart vs Alavés

Stuttgart vs Alavés Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Stuttgart vs Alavés: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Stuttgart Stuttgart Thuisteam
Alavés Alavés Uitteam
Stuttgart
62.4
W G G W V W V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Alavés
43.5
G V W V G G W G V V

Gewonnen Categorieën

11

Stuttgart

1

Gelijkspel

3

Alavés

Prestatieradar

Stuttgart
Alavés

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

-4

-4

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Undav (5 doelpunten)
Toni Martínez (7 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 7 / 2e Helft: 11
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.6

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.7

60.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

Record vs Topteams
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.75

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.65

2.08

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.28

Aangepaste Sterktewaarde
62.4

Aanval: 81.6, Verdediging: 54.4, Vorm: 58.3

43.5

Aanval: 66.2, Verdediging: 29.4, Vorm: 22.1

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3
4

16-30'

1
2

31-45'

2
5

46-60'

4
3

61-75'

4
5

76-90+'

4
Stuttgart
Alavés
Stuttgart

Sterkte-uitsplitsing

62.4

Totaal

Aanval 81.6
Verdediging 54.4
Vorm 58.3
Consistentie 45.7
Alavés

Sterkte-uitsplitsing

43.5

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 29.4
Vorm 22.1
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.8 vs 93.0

Tegenstanderkwaliteit

68.7 vs 66.3

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
W
Leverkusen (65%)
G
Hoffenheim (70%)
G
Bremen (62%)
W
Freiburg (48%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Hamburg (58%)
V
Dortmund (71%)
W
Augsburg (71%)
Alavés logo Alavés
G
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
W
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
G
Real Sociedad (66%)
G
Osasuna (58%)
W
Celta Vigo (59%)
G
Villarreal (73%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leverkusen T
3 - 1 W
65%
Hoffenheim U
3 - 3 G
70%
Bremen T
1 - 1 G
62%
Freiburg T
2 - 1 W
48%
Bayern Munich U
2 - 4 V
86%
Hamburg T
4 - 0 W
58%
Dortmund T
0 - 2 V
71%
Augsburg U
5 - 2 W
71%
Porto U
0 - 2 V
77%
Leipzig T
1 - 0 W
79%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche U
1 - 1 G
66%
Athletic T
2 - 4 V
55%
Mallorca T
2 - 1 W
68%
Real Madrid U
1 - 2 V
70%
Real Sociedad U
3 - 3 G
66%
Osasuna T
2 - 2 G
58%
Celta Vigo U
4 - 3 W
59%
Villarreal T
1 - 1 G
73%
Valencia U
2 - 3 V
72%
Levante U
0 - 2 V
76%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 66.6 vs 60.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Stuttgart heeft het aanvallende voordeel met 2.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Alavés, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Stuttgart heeft het defensieve voordeel, met 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.2 van Alavés.

Stuttgart heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 6 wedstrijden gewonnen.

Alavés heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Stuttgart komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (62.4 vs 43.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Stuttgart

Stuttgart

VS
Alavés

Alavés

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie