Sla naar inhoud
Vergelijken Stuttgart vs Heerenveen

Stuttgart vs Heerenveen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Stuttgart vs Heerenveen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Stuttgart Stuttgart Thuisteam
Heerenveen Heerenveen Uitteam
Stuttgart
62.4
W G G W V W V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Heerenveen
57.1
V W W V W G W W W V

Gewonnen Categorieën

7

Stuttgart

3

Gelijkspel

5

Heerenveen

Prestatieradar

Stuttgart
Heerenveen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

60%

6W, 1G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

+4

+4

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Undav (5 doelpunten)
J. Trenskow (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 10 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

100%

4W / 4 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.6

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.7

52.6

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 58.9

Record vs Topteams
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.75

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.65

2.03

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.23

Aangepaste Sterktewaarde
62.4

Aanval: 81.6, Verdediging: 54.4, Vorm: 58.3

57.1

Aanval: 61.6, Verdediging: 54.7, Vorm: 61.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

5
5

46-60'

4
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Stuttgart
Heerenveen
Stuttgart

Sterkte-uitsplitsing

62.4

Totaal

Aanval 81.6
Verdediging 54.4
Vorm 58.3
Consistentie 45.7
Heerenveen

Sterkte-uitsplitsing

57.1

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 54.7
Vorm 61.6
Consistentie 43.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.8 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

68.7 vs 58.9

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
W
Leverkusen (65%)
G
Hoffenheim (70%)
G
Bremen (62%)
W
Freiburg (48%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Hamburg (58%)
V
Dortmund (71%)
W
Augsburg (71%)
Heerenveen logo Heerenveen
V
NAC (54%)
W
Volendam (54%)
W
Fortuna (56%)
V
AZ (72%)
W
Heracles (36%)
G
NEC (69%)
W
Telstar (64%)
W
Excelsior (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leverkusen T
3 - 1 W
65%
Hoffenheim U
3 - 3 G
70%
Bremen T
1 - 1 G
62%
Freiburg T
2 - 1 W
48%
Bayern Munich U
2 - 4 V
86%
Hamburg T
4 - 0 W
58%
Dortmund T
0 - 2 V
71%
Augsburg U
5 - 2 W
71%
Porto U
0 - 2 V
77%
Leipzig T
1 - 0 W
79%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
NAC U
0 - 2 V
54%
Volendam U
2 - 0 W
54%
Fortuna T
2 - 1 W
56%
AZ U
0 - 3 V
72%
Heracles T
4 - 1 W
36%
NEC U
2 - 2 G
69%
Telstar T
3 - 0 W
64%
Excelsior U
2 - 1 W
60%
Sparta T
2 - 1 W
44%
PSV U
1 - 3 V
80%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Stuttgart heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 66.6) vergeleken met Heerenveen (SoS: 52.6). Dit betekent dat de statistieken van Stuttgart meer gewicht hebben.

Stuttgart heeft het aanvallende voordeel met 2.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Heerenveen, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Stuttgart op 1.6 en Heerenveen op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Stuttgart heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 6 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Heerenveen, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Stuttgart heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Stuttgart

Stuttgart

VS
Heerenveen

Heerenveen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie