Sla naar inhoud
Vergelijken Stuttgart vs Mechelen

Stuttgart vs Mechelen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Stuttgart vs Mechelen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Stuttgart Stuttgart Thuisteam
Mechelen Mechelen Uitteam
Stuttgart
62.4
W G G W V W V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Mechelen
26.6
V W V V V V G V W V

Gewonnen Categorieën

11

Stuttgart

4

Gelijkspel

0

Mechelen

Prestatieradar

Stuttgart
Mechelen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

-16

-16

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Undav (5 doelpunten)
B. Boersma (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.6

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.7

44.7

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.6

Record vs Topteams
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.75

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.65

0.83

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
62.4

Aanval: 81.6, Verdediging: 54.4, Vorm: 58.3

26.6

Aanval: 25.3, Verdediging: 18.9, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

5

46-60'

2
3

61-75'

1
5

76-90+'

2
Stuttgart
Mechelen
Stuttgart

Sterkte-uitsplitsing

62.4

Totaal

Aanval 81.6
Verdediging 54.4
Vorm 58.3
Consistentie 45.7
Mechelen

Sterkte-uitsplitsing

26.6

Totaal

Aanval 25.3
Verdediging 18.9
Vorm 18.9
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.8 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

68.7 vs 59.6

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
W
Leverkusen (65%)
G
Hoffenheim (70%)
G
Bremen (62%)
W
Freiburg (48%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Hamburg (58%)
V
Dortmund (71%)
W
Augsburg (71%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
W
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
G
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leverkusen T
3 - 1 W
65%
Hoffenheim U
3 - 3 G
70%
Bremen T
1 - 1 G
62%
Freiburg T
2 - 1 W
48%
Bayern Munich U
2 - 4 V
86%
Hamburg T
4 - 0 W
58%
Dortmund T
0 - 2 V
71%
Augsburg U
5 - 2 W
71%
Porto U
0 - 2 V
77%
Leipzig T
1 - 0 W
79%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
R. Union SG U
0 - 3 V
69%
Gent T
1 - 0 W
46%
Sint-Truiden T
1 - 4 V
44%
Club Brugge U
1 - 6 V
71%
Anderlecht T
1 - 2 V
35%
R. Union SG T
0 - 1 V
75%
Gent U
1 - 1 G
63%
Club Brugge U
1 - 4 V
83%
Anderlecht T
1 - 0 W
47%
Gent U
1 - 3 V
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Stuttgart heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 66.6) vergeleken met Mechelen (SoS: 44.7). Dit betekent dat de statistieken van Stuttgart meer gewicht hebben.

De aanval van Stuttgart is van een ander niveau, met gemiddeld 2.1 doelpunten per wedstrijd en D. Undav als topscorer met 5 goals. Mechelen scoort slechts 0.8 per wedstrijd.

Stuttgart heeft het defensieve voordeel, met 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van Mechelen.

Stuttgart heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 6 wedstrijden gewonnen.

Mechelen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Stuttgart de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (81.6), verdediging (54.4) en vorm (58.3) laat weinig ruimte voor twijfel. Mechelen heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Stuttgart

Stuttgart

VS
Mechelen

Mechelen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie