Sla naar inhoud
Vergelijken Stuttgart vs Sporting

Stuttgart vs Sporting Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Stuttgart vs Sporting: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Stuttgart Stuttgart Thuisteam
Sporting Sporting Uitteam
Stuttgart
62.4
W G G W V W V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Sporting
63.8
W W G G V G W V W W

Gewonnen Categorieën

5

Stuttgart

4

Gelijkspel

6

Sporting

Prestatieradar

Stuttgart
Sporting

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

50%

5W, 3G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

+11

+11

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Undav (5 doelpunten)
L. Suárez (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 9 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.6

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.7

55.6

Competitiemoeilijkheid: 82.6, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

Record vs Topteams
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.75

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.65

2.39

Werkelijk: 2.2 | Versch: -0.19

Aangepaste Sterktewaarde
62.4

Aanval: 81.6, Verdediging: 54.4, Vorm: 58.3

63.8

Aanval: 77.4, Verdediging: 66.9, Vorm: 52.8

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

4
5

46-60'

4
3

61-75'

6
5

76-90+'

4
Stuttgart
Sporting
Stuttgart

Sterkte-uitsplitsing

62.4

Totaal

Aanval 81.6
Verdediging 54.4
Vorm 58.3
Consistentie 45.7
Sporting

Sterkte-uitsplitsing

63.8

Totaal

Aanval 77.4
Verdediging 66.9
Vorm 52.8
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.8 vs 82.6

Tegenstanderkwaliteit

68.7 vs 64.4

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
W
Leverkusen (65%)
G
Hoffenheim (70%)
G
Bremen (62%)
W
Freiburg (48%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Hamburg (58%)
V
Dortmund (71%)
W
Augsburg (71%)
Sporting logo Sporting
W
Rio Ave (66%)
W
Vitória SC (54%)
G
Tondela (52%)
G
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
G
Arsenal (77%)
W
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leverkusen T
3 - 1 W
65%
Hoffenheim U
3 - 3 G
70%
Bremen T
1 - 1 G
62%
Freiburg T
2 - 1 W
48%
Bayern Munich U
2 - 4 V
86%
Hamburg T
4 - 0 W
58%
Dortmund T
0 - 2 V
71%
Augsburg U
5 - 2 W
71%
Porto U
0 - 2 V
77%
Leipzig T
1 - 0 W
79%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Rio Ave U
4 - 1 W
66%
Vitória SC T
5 - 1 W
54%
Tondela T
2 - 2 G
52%
AVS U
1 - 1 G
64%
Benfica T
1 - 2 V
75%
Arsenal U
0 - 0 G
77%
Estrela U
1 - 0 W
54%
Arsenal T
0 - 1 V
72%
Santa Clara T
4 - 2 W
66%
Alverca U
4 - 1 W
64%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Stuttgart heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 66.6) vergeleken met Sporting (SoS: 55.6). Dit betekent dat de statistieken van Stuttgart meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Stuttgart op gemiddeld 2.1 en Sporting op 2.2 doelpunten per wedstrijd.

Sporting heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Stuttgart.

Stuttgart heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 6 wedstrijden gewonnen.

Sporting heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Sporting is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Stuttgart

Stuttgart

VS
Sporting

Sporting

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie