Sla naar inhoud
Vergelijken Teplice vs Górnik

Teplice vs Górnik Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Teplice vs Górnik: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Teplice Teplice Thuisteam
Górnik Górnik Uitteam
Teplice
44.4
W W G V V V G G G G

Laatste 10 Wedstrijden

Górnik
50.0
V W W G W G W G V V

Gewonnen Categorieën

4

Teplice

4

Gelijkspel

7

Górnik

Prestatieradar

Teplice
Górnik

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 5G, 3V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

+2

+2

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Mareček (3 doelpunten)
R. Janicki (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

54.8

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.4

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.4

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.1

1.14

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.04

Aangepaste Sterktewaarde
44.4

Aanval: 44.8, Verdediging: 58.6, Vorm: 20.7

50.0

Aanval: 38.4, Verdediging: 73.4, Vorm: 41.9

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

1

61-75'

2
4

76-90+'

5
Teplice
Górnik
Teplice

Sterkte-uitsplitsing

44.4

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 58.6
Vorm 20.7
Consistentie 67.3
Górnik

Sterkte-uitsplitsing

50.0

Totaal

Aanval 38.4
Verdediging 73.4
Vorm 41.9
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

50.4 vs 53.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
W
Zlín (46%)
W
Ostrava (34%)
G
Slovácko (45%)
V
Hradec Kr. (59%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)
G
Plzeň (64%)
G
Liberec (48%)
Górnik logo Górnik
V
Zagłębie (49%)
W
Jagiellonia (53%)
W
Kielce (43%)
G
Legia (64%)
W
Cracovia (40%)
G
Widzew (59%)
W
Raków (54%)
G
Motor (59%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Zlín U
4 - 2 W
46%
Ostrava T
2 - 1 W
34%
Slovácko T
1 - 1 G
45%
Hradec Kr. T
0 - 1 V
59%
Zlín U
2 - 3 V
46%
Sparta Prague T
0 - 1 V
54%
Plzeň U
2 - 2 G
64%
Liberec U
1 - 1 G
48%
Dukla T
0 - 0 G
46%
Pardubice U
1 - 1 G
62%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Zagłębie T
0 - 2 V
49%
Jagiellonia U
2 - 1 W
53%
Kielce T
1 - 0 W
43%
Legia U
1 - 1 G
64%
Cracovia T
3 - 0 W
40%
Widzew U
0 - 0 G
59%
Raków T
3 - 1 W
54%
Motor U
0 - 0 G
59%
GKS Katowice U
1 - 3 V
64%
Pogoń T
0 - 1 V
49%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 54.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Teplice op gemiddeld 1.3 en Górnik op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Górnik heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van Teplice.

Teplice heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Górnik heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Górnik heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.6 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Teplice

Teplice

VS
Górnik

Górnik

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie