Sla naar inhoud
Vergelijken Teplice vs Heerenveen

Teplice vs Heerenveen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Teplice vs Heerenveen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Teplice Teplice Thuisteam
Heerenveen Heerenveen Uitteam
Teplice
44.4
W W G V V V G G G G

Laatste 10 Wedstrijden

Heerenveen
57.1
V W W V W G W W W V

Gewonnen Categorieën

3

Teplice

2

Gelijkspel

10

Heerenveen

Prestatieradar

Teplice
Heerenveen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 5G, 3V

60%

6W, 1G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

+4

+4

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Mareček (3 doelpunten)
J. Trenskow (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 7
1e Helft: 10 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

100%

4W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

52.6

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 58.9

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.4

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.1

2.03

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.23

Aangepaste Sterktewaarde
44.4

Aanval: 44.8, Verdediging: 58.6, Vorm: 20.7

57.1

Aanval: 61.6, Verdediging: 54.7, Vorm: 61.6

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

5
2

46-60'

4
1

61-75'

3
4

76-90+'

2
Teplice
Heerenveen
Teplice

Sterkte-uitsplitsing

44.4

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 58.6
Vorm 20.7
Consistentie 67.3
Heerenveen

Sterkte-uitsplitsing

57.1

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 54.7
Vorm 61.6
Consistentie 43.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

50.4 vs 58.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
W
Zlín (46%)
W
Ostrava (34%)
G
Slovácko (45%)
V
Hradec Kr. (59%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)
G
Plzeň (64%)
G
Liberec (48%)
Heerenveen logo Heerenveen
V
NAC (54%)
W
Volendam (54%)
W
Fortuna (56%)
V
AZ (72%)
W
Heracles (36%)
G
NEC (69%)
W
Telstar (64%)
W
Excelsior (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Zlín U
4 - 2 W
46%
Ostrava T
2 - 1 W
34%
Slovácko T
1 - 1 G
45%
Hradec Kr. T
0 - 1 V
59%
Zlín U
2 - 3 V
46%
Sparta Prague T
0 - 1 V
54%
Plzeň U
2 - 2 G
64%
Liberec U
1 - 1 G
48%
Dukla T
0 - 0 G
46%
Pardubice U
1 - 1 G
62%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
NAC U
0 - 2 V
54%
Volendam U
2 - 0 W
54%
Fortuna T
2 - 1 W
56%
AZ U
0 - 3 V
72%
Heracles T
4 - 1 W
36%
NEC U
2 - 2 G
69%
Telstar T
3 - 0 W
64%
Excelsior U
2 - 1 W
60%
Sparta T
2 - 1 W
44%
PSV U
1 - 3 V
80%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 52.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Heerenveen heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van Teplice, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Teplice op 1.3 en Heerenveen op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Teplice heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Heerenveen, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Heerenveen heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 12.7 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Teplice

Teplice

VS
Heerenveen

Heerenveen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie