Sla naar inhoud
Vergelijken Thun vs Malmö

Thun vs Malmö Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Thun vs Malmö: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Thun Thun Thuisteam
Malmö Malmö Uitteam
Thun
41.3
V V V W V V W W G W

Laatste 10 Wedstrijden

Malmö
39.9
V V W V W W G V V V

Gewonnen Categorieën

7

Thun

4

Gelijkspel

4

Malmö

Prestatieradar

Thun
Malmö

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-2

-2

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
E. Rastoder (3 doelpunten)
S. Hakšabanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 9
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
37.3

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.6

45.2

Competitiemoeilijkheid: 60.5, Tegenstanderkwaliteit: 60.1

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.36

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.24

1.44

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.04

Aangepaste Sterktewaarde
41.3

Aanval: 46.6, Verdediging: 43.6, Vorm: 34.9

39.9

Aanval: 44.4, Verdediging: 44.4, Vorm: 28.6

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
3

16-30'

3
4

31-45'

3
4

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Thun
Malmö
Thun

Sterkte-uitsplitsing

41.3

Totaal

Aanval 46.6
Verdediging 43.6
Vorm 34.9
Consistentie 39.7
Malmö

Sterkte-uitsplitsing

39.9

Totaal

Aanval 44.4
Verdediging 44.4
Vorm 28.6
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

49.0 vs 60.5

Tegenstanderkwaliteit

50.6 vs 60.1

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
W
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (37%)
W
GC Zürich (27%)
W
Young Boys (56%)
Malmö logo Malmö
V
Häcken (58%)
V
Mjällby (54%)
W
AIK (49%)
V
Sirius (65%)
W
Djurgården (59%)
W
GAIS (47%)
G
Örgryte (41%)
V
Genk (70%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sion U
0 - 2 V
70%
Basel U
1 - 3 V
55%
Lugano T
0 - 1 V
54%
Basel T
3 - 1 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
55%
Zürich U
1 - 2 V
37%
GC Zürich T
5 - 1 W
27%
Young Boys U
2 - 1 W
56%
St.Gallen T
2 - 2 G
55%
Luzern T
2 - 1 W
47%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Häcken U
2 - 3 V
58%
Mjällby T
2 - 3 V
54%
AIK U
1 - 0 W
49%
Sirius T
2 - 3 V
65%
Djurgården U
1 - 0 W
59%
GAIS T
3 - 1 W
47%
Örgryte U
1 - 1 G
41%
Genk U
1 - 2 V
70%
Red Star T
0 - 1 V
81%
Porto U
1 - 2 V
77%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 37.3 vs 45.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Thun op gemiddeld 1.6 en Malmö op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Thun op 1.5 en Malmö op 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd.

Malmö heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Thun

Thun

VS
Malmö

Malmö

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie