Sla naar inhoud
Vergelijken Torino vs Veres Rivne

Torino vs Veres Rivne Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Torino vs Veres Rivne: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Torino Torino Thuisteam
Veres Rivne Veres Rivne Uitteam
Torino
59.7
W V G G W W V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Veres Rivne
42.7
V G G V W V W G V G

Gewonnen Categorieën

13

Torino

1

Gelijkspel

1

Veres Rivne

Prestatieradar

Torino
Veres Rivne

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-4

-4

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Simeone (6 doelpunten)
I. Kharatin (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 12
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
64.8

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

63.0

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.0

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.85

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.25

1.36

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.36

Aangepaste Sterktewaarde
59.7

Aanval: 61.2, Verdediging: 68.9, Vorm: 57.4

42.7

Aanval: 37.7, Verdediging: 60.3, Vorm: 22.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

2
4

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Torino
Veres Rivne
Torino

Sterkte-uitsplitsing

59.7

Totaal

Aanval 61.2
Verdediging 68.9
Vorm 57.4
Consistentie 45.7
Veres Rivne

Sterkte-uitsplitsing

42.7

Totaal

Aanval 37.7
Verdediging 60.3
Vorm 22.6
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

90.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

64.4 vs 68.0

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Torino logo Torino
W
Sassuolo (64%)
V
Udinese (79%)
G
Inter Milan (78%)
G
Cremonese (56%)
W
Verona (50%)
W
Pisa (46%)
V
AC Milan (65%)
W
Parma (57%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
G
Rukh Vynnyky (49%)
G
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
W
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
W
Obolon (58%)
G
Polissya (82%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sassuolo T
2 - 1 W
64%
Udinese U
0 - 2 V
79%
Inter Milan T
2 - 2 G
78%
Cremonese U
0 - 0 G
56%
Verona T
2 - 1 W
50%
Pisa U
1 - 0 W
46%
AC Milan U
2 - 3 V
65%
Parma T
4 - 1 W
57%
Napoli U
1 - 2 V
79%
Lazio T
2 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kryvbas KR T
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky U
0 - 0 G
49%
Epitsentr T
3 - 3 G
74%
Zorya U
0 - 2 V
80%
Oleksandria U
3 - 0 W
49%
Metalist 1925 U
0 - 4 V
79%
Obolon T
2 - 0 W
58%
Polissya U
1 - 1 G
82%
Kolos T
0 - 1 V
78%
Kudrivka U
0 - 0 G
60%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 64.8 vs 63.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Torino heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Veres Rivne, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Torino op 1.2 en Veres Rivne op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Torino heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Veres Rivne heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Torino, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Torino komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (59.7 vs 42.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Torino

Torino

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie