Sla naar inhoud
Vergelijken Toulouse vs Nantes

Toulouse vs Nantes Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Toulouse vs Nantes: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Toulouse Toulouse Thuisteam
Nantes Nantes Uitteam
Toulouse
41.6
W W G V V V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Nantes
38.1
V W V V G G G V V V

Gewonnen Categorieën

9

Toulouse

2

Gelijkspel

4

Nantes

Prestatieradar

Toulouse
Nantes

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.7

7 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-7

-7

-5

-5

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
Emersonn (3 doelpunten)
M. Abline (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 6
1e Helft: 3 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.0

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

57.4

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.6

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.94

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.44

0.95

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.25

Aangepaste Sterktewaarde
41.6

Aanval: 53.0, Verdediging: 28.3, Vorm: 42.4

38.1

Aanval: 25.1, Verdediging: 64.4, Vorm: 10.7

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

4
1

61-75'

5

76-90+'

Toulouse
Nantes
Toulouse

Sterkte-uitsplitsing

41.6

Totaal

Aanval 53.0
Verdediging 28.3
Vorm 42.4
Consistentie 39.7
Nantes

Sterkte-uitsplitsing

38.1

Totaal

Aanval 25.1
Verdediging 64.4
Vorm 10.7
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 86.0

Tegenstanderkwaliteit

66.3 vs 65.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
W
Lyon (65%)
W
Strasbourg (60%)
G
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
W
Lorient (64%)
Nantes logo Nantes
V
Lens (76%)
W
Marseille (61%)
V
Rennes (80%)
V
Paris SG (84%)
G
Brest (56%)
G
Auxerre (71%)
G
Metz (48%)
V
Strasbourg (55%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lyon T
2 - 1 W
65%
Strasbourg U
2 - 1 W
60%
Monaco T
2 - 2 G
72%
Lens U
1 - 4 V
60%
Lens U
2 - 3 V
76%
Lille T
0 - 4 V
73%
Paris SG U
1 - 3 V
84%
Lorient T
1 - 0 W
64%
Metz U
4 - 3 W
48%
Marseille T
0 - 1 V
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lens U
0 - 1 V
76%
Marseille T
3 - 0 W
61%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Paris SG U
0 - 3 V
84%
Brest T
1 - 1 G
56%
Auxerre U
0 - 0 G
71%
Metz U
0 - 0 G
48%
Strasbourg T
2 - 3 V
55%
Angers T
0 - 1 V
47%
Lille U
0 - 1 V
78%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 56.0 vs 57.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Toulouse heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van Nantes, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Nantes ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl Toulouse er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Toulouse heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Nantes heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Toulouse

Toulouse

VS
Nantes

Nantes

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie