Sla naar inhoud
Vergelijken Toulouse vs Strasbourg

Toulouse vs Strasbourg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Toulouse vs Strasbourg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Toulouse Toulouse Thuisteam
Strasbourg Strasbourg Uitteam
Toulouse
41.6
W W G V V V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Strasbourg
41.4
G V V V W V V W V W

Gewonnen Categorieën

9

Toulouse

4

Gelijkspel

2

Strasbourg

Prestatieradar

Toulouse
Strasbourg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-7

-7

-3

-3

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Emersonn (3 doelpunten)
J. Enciso (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 6
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.0

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

52.9

Competitiemoeilijkheid: 78.7, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.94

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.44

1.31

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.11

Aangepaste Sterktewaarde
41.6

Aanval: 53.0, Verdediging: 28.3, Vorm: 42.4

41.4

Aanval: 41.2, Verdediging: 51.4, Vorm: 30.9

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

3
1

46-60'

1
1

61-75'

3
5

76-90+'

2
Toulouse
Strasbourg
Toulouse

Sterkte-uitsplitsing

41.6

Totaal

Aanval 53.0
Verdediging 28.3
Vorm 42.4
Consistentie 39.7
Strasbourg

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 51.4
Vorm 30.9
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 78.7

Tegenstanderkwaliteit

66.3 vs 61.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
W
Lyon (65%)
W
Strasbourg (60%)
G
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
W
Lorient (64%)
Strasbourg logo Strasbourg
G
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
W
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
W
Mainz 05 (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lyon T
2 - 1 W
65%
Strasbourg U
2 - 1 W
60%
Monaco T
2 - 2 G
72%
Lens U
1 - 4 V
60%
Lens U
2 - 3 V
76%
Lille T
0 - 4 V
73%
Paris SG U
1 - 3 V
84%
Lorient T
1 - 0 W
64%
Metz U
4 - 3 W
48%
Marseille T
0 - 1 V
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Angers U
1 - 1 G
52%
Rayo T
0 - 1 V
68%
Toulouse T
1 - 2 V
57%
Rayo U
0 - 1 V
73%
Lorient U
3 - 2 W
69%
Nice T
0 - 2 V
39%
Rennes T
0 - 3 V
75%
Mainz 05 T
4 - 0 W
60%
Mainz 05 U
0 - 2 V
65%
Nice T
3 - 1 W
55%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 56.0 vs 52.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Toulouse heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Strasbourg, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Strasbourg heeft het defensieve voordeel, met 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.2 van Toulouse.

Toulouse heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

In de French Ligue 1 (2026-05-03) versloeg Toulouse Strasbourg met 1-2. Opvallend is dat Toulouse dit resultaat uit behaalde — winnen bij Strasbourg toont echte kwaliteit. De krappe 1-2 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. Strasbourg zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Toulouse draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Toulouse

Toulouse

VS
Strasbourg

Strasbourg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie