Sla naar inhoud
Vergelijken Twente vs Fredericia

Twente vs Fredericia Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Twente vs Fredericia: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Twente Twente Thuisteam
Fredericia Fredericia Uitteam
Twente
75.3
W G G W W W V W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Fredericia
38.8
V G V G G G V W V W

Gewonnen Categorieën

13

Twente

2

Gelijkspel

0

Fredericia

Prestatieradar

Twente
Fredericia

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
70%

7W, 2G, 1V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+11

+11

-6

-6

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Hlynsson (6 doelpunten)
F. Etim (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
75%

3W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
62.1

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.5

53.6

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.6

Record vs Topteams
33%

1W / 3 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.55

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.45

1.38

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
75.3

Aanval: 78.5, Verdediging: 74.7, Vorm: 78.5

38.8

Aanval: 44.9, Verdediging: 38.0, Vorm: 20.7

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
3

16-30'

3
3

31-45'

2
8

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Twente
Fredericia
Twente

Sterkte-uitsplitsing

75.3

Totaal

Aanval 78.5
Verdediging 74.7
Vorm 78.5
Consistentie 63.7
Fredericia

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.9
Verdediging 38.0
Vorm 20.7
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

62.5 vs 52.6

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Twente logo Twente
W
Sparta (44%)
G
AZ (72%)
G
NEC (64%)
W
Volendam (49%)
W
Ajax (67%)
W
Fortuna (61%)
V
Utrecht (70%)
W
Go Ahead (70%)
Fredericia logo Fredericia
V
Vejle (44%)
G
Copenhagen (63%)
V
OB (50%)
G
Randers (52%)
G
Silkeborg (57%)
G
Vejle (39%)
V
OB (55%)
W
Copenhagen (68%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sparta T
4 - 0 W
44%
AZ U
2 - 2 G
72%
NEC T
1 - 1 G
64%
Volendam T
2 - 1 W
49%
Ajax U
2 - 1 W
67%
Fortuna U
2 - 1 W
61%
Utrecht T
0 - 2 V
70%
Go Ahead U
4 - 1 W
70%
Feyenoord T
2 - 0 W
67%
Groningen T
2 - 1 W
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vejle U
0 - 2 V
44%
Copenhagen T
3 - 3 G
63%
OB T
0 - 2 V
50%
Randers U
2 - 2 G
52%
Silkeborg U
2 - 2 G
57%
Vejle T
2 - 2 G
39%
OB U
0 - 1 V
55%
Copenhagen U
2 - 1 W
68%
Randers T
0 - 3 V
46%
Silkeborg T
2 - 1 W
52%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 62.1 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Twente heeft het aanvallende voordeel met 2.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van Fredericia, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Twente ver superieur, met slechts 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Fredericia er 1.9 per wedstrijd incasseert.

Twente heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Fredericia heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Twente is een sterk uitteam met 75% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Twente de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (78.5), verdediging (74.7) en vorm (78.5) laat weinig ruimte voor twijfel. Fredericia heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Twente

Twente

VS
Fredericia

Fredericia

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie