Sla naar inhoud
Vergelijken Twente vs OFK

Twente vs OFK Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Twente vs OFK: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Twente Twente Thuisteam
OFK OFK Uitteam
Twente
75.3
W G G W W W V W W W

Laatste 10 Wedstrijden

OFK
48.0
G V G G W G W G G G

Gewonnen Categorieën

13

Twente

1

Gelijkspel

1

OFK

Prestatieradar

Twente
OFK

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
70%

7W, 2G, 1V

20%

2W, 7G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+11

+11

+3

+3

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Hlynsson (6 doelpunten)
Y. Silué (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 12
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
75%

3W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
62.1

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.5

52.2

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

Record vs Topteams
33%

1W / 3 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.55

Werkelijk: 2.1 | Versch: -0.45

1.33

Werkelijk: 1.4 | Versch: +0.07

Aangepaste Sterktewaarde
75.3

Aanval: 78.5, Verdediging: 74.7, Vorm: 78.5

48.0

Aanval: 47.7, Verdediging: 64.7, Vorm: 20.4

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
3

16-30'

6
3

31-45'

8

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Twente
OFK
Twente

Sterkte-uitsplitsing

75.3

Totaal

Aanval 78.5
Verdediging 74.7
Vorm 78.5
Consistentie 63.7
OFK

Sterkte-uitsplitsing

48.0

Totaal

Aanval 47.7
Verdediging 64.7
Vorm 20.4
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

62.5 vs 50.4

Record tegen Topteams

33% vs 0%
Twente logo Twente
W
Sparta (44%)
G
AZ (72%)
G
NEC (64%)
W
Volendam (49%)
W
Ajax (67%)
W
Fortuna (61%)
V
Utrecht (70%)
W
Go Ahead (70%)
OFK logo OFK
G
Partizan (57%)
V
Železničar P (62%)
G
Radnik (50%)
G
Čukarički (46%)
W
Novi Pazar (46%)
G
Radnik (50%)
W
Radnički Niš (49%)
G
FK IMT (58%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sparta T
4 - 0 W
44%
AZ U
2 - 2 G
72%
NEC T
1 - 1 G
64%
Volendam T
2 - 1 W
49%
Ajax U
2 - 1 W
67%
Fortuna U
2 - 1 W
61%
Utrecht T
0 - 2 V
70%
Go Ahead U
4 - 1 W
70%
Feyenoord T
2 - 0 W
67%
Groningen T
2 - 1 W
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Partizan U
1 - 1 G
57%
Železničar P U
0 - 2 V
62%
Radnik T
1 - 1 G
50%
Čukarički T
0 - 0 G
46%
Novi Pazar U
5 - 1 W
46%
Radnik T
0 - 0 G
50%
Radnički Niš U
2 - 1 W
49%
FK IMT T
3 - 3 G
58%
Napredak U
2 - 2 G
34%
Radnički Krag T
0 - 0 G
52%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 62.1 vs 52.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Twente heeft het aanvallende voordeel met 2.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van OFK, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Twente op 1.0 en OFK op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Twente heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

OFK heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Twente is een sterk uitteam met 75% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Twente komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (75.3 vs 48.0) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Twente

Twente

VS
OFK

OFK

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie