Sla naar inhoud
Vergelijken Veres Rivne vs Betis

Veres Rivne vs Betis Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Veres Rivne vs Betis: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Veres Rivne Veres Rivne Thuisteam
Betis Betis Uitteam
Veres Rivne
42.7
V G G V W V W G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Betis
51.0
W G W G W V G G G V

Gewonnen Categorieën

2

Veres Rivne

3

Gelijkspel

10

Betis

Prestatieradar

Veres Rivne
Betis

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 4G, 4V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+2

+2

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
I. Kharatin (2 doelpunten)
A. Ezzalzouli (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.0

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.0

58.5

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

Record vs Topteams
0%

0W / 6 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.36

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.36

2.18

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.58

Aangepaste Sterktewaarde
42.7

Aanval: 37.7, Verdediging: 60.3, Vorm: 22.6

51.0

Aanval: 57.9, Verdediging: 57.9, Vorm: 32.5

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

3

16-30'

3
2

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

4
3

76-90+'

2
Veres Rivne
Betis
Veres Rivne

Sterkte-uitsplitsing

42.7

Totaal

Aanval 37.7
Verdediging 60.3
Vorm 22.6
Consistentie 64.0
Betis

Sterkte-uitsplitsing

51.0

Totaal

Aanval 57.9
Verdediging 57.9
Vorm 32.5
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 91.4

Tegenstanderkwaliteit

68.0 vs 62.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
G
Rukh Vynnyky (49%)
G
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
W
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
W
Obolon (58%)
G
Polissya (82%)
Betis logo Betis
W
Elche (61%)
G
Real Sociedad (66%)
W
Oviedo (61%)
G
Real Madrid (65%)
W
Girona (64%)
V
Braga (66%)
G
Osasuna (63%)
G
Braga (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kryvbas KR T
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky U
0 - 0 G
49%
Epitsentr T
3 - 3 G
74%
Zorya U
0 - 2 V
80%
Oleksandria U
3 - 0 W
49%
Metalist 1925 U
0 - 4 V
79%
Obolon T
2 - 0 W
58%
Polissya U
1 - 1 G
82%
Kolos T
0 - 1 V
78%
Kudrivka U
0 - 0 G
60%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche T
2 - 1 W
61%
Real Sociedad U
2 - 2 G
66%
Oviedo T
3 - 0 W
61%
Real Madrid T
1 - 1 G
65%
Girona U
3 - 2 W
64%
Braga T
2 - 4 V
66%
Osasuna U
1 - 1 G
63%
Braga U
1 - 1 G
71%
Espanyol T
0 - 0 G
50%
Athletic U
1 - 2 V
60%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 63.0 vs 58.5), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Betis heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Veres Rivne, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Veres Rivne op 1.4 en Betis op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Veres Rivne heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Betis heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 8.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Veres Rivne

Veres Rivne

VS
Betis

Betis

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie