Sla naar inhoud
Vergelijken Villarreal vs St. Pauli

Villarreal vs St. Pauli Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Villarreal vs St. Pauli: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Villarreal Villarreal Thuisteam
St. Pauli St. Pauli Uitteam
Villarreal
64.0
G W W G W V W G W V

Laatste 10 Wedstrijden

St. Pauli
34.7
V V V G V G V V G W

Gewonnen Categorieën

11

Villarreal

2

Gelijkspel

2

St. Pauli

Prestatieradar

Villarreal
St. Pauli

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 3G, 2V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

-11

-11

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
N. Pépé (5 doelpunten)
Mathias Pereira Lage (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 12 / 2e Helft: 6
1e Helft: 3 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
100%

4W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
68.8

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

68.4

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.8

Record vs Topteams
33%

1W / 3 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.18

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.38

0.82

Werkelijk: 0.6 | Versch: -0.22

Aangepaste Sterktewaarde
64.0

Aanval: 71.3, Verdediging: 67.3, Vorm: 59.4

34.7

Aanval: 23.7, Verdediging: 51.3, Vorm: 11.8

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

3

16-30'

2
4

31-45'

2

46-60'

1
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Villarreal
St. Pauli
Villarreal

Sterkte-uitsplitsing

64.0

Totaal

Aanval 71.3
Verdediging 67.3
Vorm 59.4
Consistentie 53.2
St. Pauli

Sterkte-uitsplitsing

34.7

Totaal

Aanval 23.7
Verdediging 51.3
Vorm 11.8
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

66.6 vs 67.8

Record tegen Topteams

33% vs 33%
Villarreal logo Villarreal
G
Mallorca (73%)
W
Levante (71%)
W
Celta Vigo (54%)
G
Oviedo (66%)
W
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
W
Real Sociedad (61%)
G
Alavés (65%)
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
G
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
G
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mallorca U
1 - 1 G
73%
Levante T
5 - 1 W
71%
Celta Vigo T
2 - 1 W
54%
Oviedo U
1 - 1 G
66%
Athletic U
2 - 1 W
60%
Girona U
0 - 1 V
64%
Real Sociedad T
3 - 1 W
61%
Alavés U
1 - 1 G
65%
Elche T
2 - 1 W
61%
Barcelona U
1 - 4 V
91%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leipzig U
1 - 2 V
84%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Heidenheim U
0 - 2 V
67%
Köln T
1 - 1 G
57%
Bayern Munich T
0 - 5 V
81%
Union Berlin U
1 - 1 G
57%
Freiburg T
1 - 2 V
67%
M'gladbach U
0 - 2 V
68%
Frankfurt T
0 - 0 G
62%
Hoffenheim U
1 - 0 W
70%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 68.8 vs 68.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Villarreal is van een ander niveau, met gemiddeld 1.8 doelpunten per wedstrijd en N. Pépé als topscorer met 5 goals. St. Pauli scoort slechts 0.6 per wedstrijd.

Villarreal heeft het defensieve voordeel, met 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.7 van St. Pauli.

Villarreal heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

St. Pauli heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Villarreal, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Villarreal komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (64.0 vs 34.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Villarreal

Villarreal

VS
St. Pauli

St. Pauli

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie