Sla naar inhoud
Vergelijken Vojvodina vs Betis

Vojvodina vs Betis Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Vojvodina vs Betis: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Vojvodina Vojvodina Thuisteam
Betis Betis Uitteam
Vojvodina
57.5
W W G G V W G W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Betis
51.0
W G W G W V G G G V

Gewonnen Categorieën

8

Vojvodina

2

Gelijkspel

5

Betis

Prestatieradar

Vojvodina
Betis

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 3G, 1V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+9

+9

+2

+2

Clean Sheet
60%

6 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Veličković (3 doelpunten)
A. Ezzalzouli (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
40.5

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.9

58.5

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.62

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.08

2.18

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.58

Aangepaste Sterktewaarde
57.5

Aanval: 51.3, Verdediging: 66.4, Vorm: 54.3

51.0

Aanval: 57.9, Verdediging: 57.9, Vorm: 32.5

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

3
4

16-30'

3
2

31-45'

2
1

46-60'

2
5

61-75'

4
5

76-90+'

2
Vojvodina
Betis
Vojvodina

Sterkte-uitsplitsing

57.5

Totaal

Aanval 51.3
Verdediging 66.4
Vorm 54.3
Consistentie 61.3
Betis

Sterkte-uitsplitsing

51.0

Totaal

Aanval 57.9
Verdediging 57.9
Vorm 32.5
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 91.4

Tegenstanderkwaliteit

52.9 vs 62.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
W
Čukarički (46%)
W
Radnik (55%)
G
Železničar P (57%)
G
Partizan (52%)
V
Red Star (74%)
W
Radnički Niš (44%)
G
FK IMT (63%)
W
Napredak (29%)
Betis logo Betis
W
Elche (61%)
G
Real Sociedad (66%)
W
Oviedo (61%)
G
Real Madrid (65%)
W
Girona (64%)
V
Braga (66%)
G
Osasuna (63%)
G
Braga (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Čukarički T
1 - 0 W
46%
Radnik U
4 - 1 W
55%
Železničar P T
0 - 0 G
57%
Partizan T
0 - 0 G
52%
Red Star U
1 - 4 V
74%
Radnički Niš T
3 - 2 W
44%
FK IMT U
0 - 0 G
63%
Napredak T
4 - 1 W
29%
Radnički Krag U
1 - 0 W
57%
Partizan T
3 - 0 W
52%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche T
2 - 1 W
61%
Real Sociedad U
2 - 2 G
66%
Oviedo T
3 - 0 W
61%
Real Madrid T
1 - 1 G
65%
Girona U
3 - 2 W
64%
Braga T
2 - 4 V
66%
Osasuna U
1 - 1 G
63%
Braga U
1 - 1 G
71%
Espanyol T
0 - 0 G
50%
Athletic U
1 - 2 V
60%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Betis heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 58.5) vergeleken met Vojvodina (SoS: 40.5). Dit betekent dat de statistieken van Betis meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Vojvodina op gemiddeld 1.7 en Betis op 1.6 doelpunten per wedstrijd.

Vojvodina heeft het defensieve voordeel, met 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Betis.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Vojvodina heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 6.5 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Vojvodina

Vojvodina

VS
Betis

Betis

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie