Sla naar inhoud
Vergelijken Volos vs Tondela

Volos vs Tondela Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Volos vs Tondela: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Volos Volos Thuisteam
Tondela Tondela Uitteam
Volos
34.6
V V V G W V G G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Tondela
37.0
W W G V V G V G V G

Gewonnen Categorieën

5

Volos

4

Gelijkspel

6

Tondela

Prestatieradar

Volos
Tondela

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 4G, 5V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.1

21 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-9

-9

-7

-7

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Hurtado (2 doelpunten)
Rony Lopes (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 8
1e Helft: 3 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
17%

1W / 6 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 51.6

52.7

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.4

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.2

Werkelijk: 1.2 | Versch: 0.0

0.92

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.02

Aangepaste Sterktewaarde
34.6

Aanval: 41.4, Verdediging: 31.0, Vorm: 10.3

37.0

Aanval: 30.8, Verdediging: 47.9, Vorm: 20.5

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1

46-60'

2
3

61-75'

1
4

76-90+'

3
Volos
Tondela
Volos

Sterkte-uitsplitsing

34.6

Totaal

Aanval 41.4
Verdediging 31.0
Vorm 10.3
Consistentie 75.7
Tondela

Sterkte-uitsplitsing

37.0

Totaal

Aanval 30.8
Verdediging 47.9
Vorm 20.5
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

56.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

51.6 vs 60.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Volos logo Volos
V
Levadiakos (44%)
V
Levadiakos (49%)
V
Aris (58%)
G
OFI (44%)
W
PAOK (54%)
V
Kifisia (54%)
G
OFI (44%)
G
AEK Athens (62%)
Tondela logo Tondela
W
Moreirense (50%)
W
Casa Pia (53%)
G
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
V
Porto (74%)
G
Gil Vicente (55%)
V
Vitória SC (59%)
G
AVS (59%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Levadiakos T
0 - 3 V
44%
Levadiakos U
2 - 5 V
49%
Aris U
2 - 3 V
58%
OFI T
1 - 1 G
44%
PAOK T
2 - 1 W
54%
Kifisia U
0 - 2 V
54%
OFI T
1 - 1 G
44%
AEK Athens T
2 - 2 G
62%
Panserraikos U
1 - 2 V
54%
Aris T
1 - 1 G
53%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Moreirense T
2 - 0 W
50%
Casa Pia U
1 - 0 W
53%
Sporting U
2 - 2 G
75%
Nacional T
0 - 2 V
52%
Porto U
0 - 2 V
74%
Gil Vicente T
2 - 2 G
55%
Vitória SC U
0 - 5 V
59%
AVS T
0 - 0 G
59%
Rio Ave T
0 - 1 V
61%
Santa Clara T
2 - 2 G
66%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 52.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Volos op gemiddeld 1.2 en Tondela op 0.9 doelpunten per wedstrijd.

Tondela heeft het defensieve voordeel, met 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.1 van Volos.

Volos heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Volos

Volos

VS
Tondela

Tondela

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie