Sla naar inhoud
Vergelijken Widzew vs Malmö

Widzew vs Malmö Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Widzew vs Malmö: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Widzew Widzew Thuisteam
Malmö Malmö Uitteam
Widzew
50.8
W V W V W G G G W V

Laatste 10 Wedstrijden

Malmö
39.9
V V W V W W G V V V

Gewonnen Categorieën

7

Widzew

3

Gelijkspel

5

Malmö

Prestatieradar

Widzew
Malmö

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-2

-2

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Bergier (3 doelpunten)
S. Hakšabanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.0

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.7

45.2

Competitiemoeilijkheid: 60.5, Tegenstanderkwaliteit: 60.1

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.13

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.13

1.44

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.04

Aangepaste Sterktewaarde
50.8

Aanval: 35.0, Verdediging: 80.5, Vorm: 42.0

39.9

Aanval: 44.4, Verdediging: 44.4, Vorm: 28.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

2

61-75'

2
2

76-90+'

3
Widzew
Malmö
Widzew

Sterkte-uitsplitsing

50.8

Totaal

Aanval 35.0
Verdediging 80.5
Vorm 42.0
Consistentie 50.5
Malmö

Sterkte-uitsplitsing

39.9

Totaal

Aanval 44.4
Verdediging 44.4
Vorm 28.6
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 60.5

Tegenstanderkwaliteit

53.7 vs 60.1

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
W
Lechia (46%)
V
Legia (64%)
W
Motor (54%)
V
Radomiak (58%)
W
Nieciecza (36%)
G
Raków (59%)
G
Górnik (53%)
G
Arka (49%)
Malmö logo Malmö
V
Häcken (58%)
V
Mjällby (54%)
W
AIK (49%)
V
Sirius (65%)
W
Djurgården (59%)
W
GAIS (47%)
G
Örgryte (41%)
V
Genk (70%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lechia T
3 - 1 W
46%
Legia U
0 - 1 V
64%
Motor T
2 - 0 W
54%
Radomiak U
1 - 2 V
58%
Nieciecza T
1 - 0 W
36%
Raków U
1 - 1 G
59%
Górnik T
0 - 0 G
53%
Arka U
0 - 0 G
49%
Lech T
2 - 1 W
64%
Pogoń U
0 - 1 V
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Häcken U
2 - 3 V
58%
Mjällby T
2 - 3 V
54%
AIK U
1 - 0 W
49%
Sirius T
2 - 3 V
65%
Djurgården U
1 - 0 W
59%
GAIS T
3 - 1 W
47%
Örgryte U
1 - 1 G
41%
Genk U
1 - 2 V
70%
Red Star T
0 - 1 V
81%
Porto U
1 - 2 V
77%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 55.0 vs 45.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Malmö heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Widzew, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Widzew ver superieur, met slechts 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Malmö er 1.6 per wedstrijd incasseert.

Widzew heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Malmö heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Widzew, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Widzew heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Widzew

Widzew

VS
Malmö

Malmö

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie