Sla naar inhoud
Vergelijken Zagłębie vs Cagliari

Zagłębie vs Cagliari Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Zagłębie vs Cagliari: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Zagłębie Zagłębie Thuisteam
Cagliari Cagliari Uitteam
Zagłębie
47.1
W G V V W V V V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Cagliari
36.9
V G W V W V V V V G

Gewonnen Categorieën

8

Zagłębie

3

Gelijkspel

4

Cagliari

Prestatieradar

Zagłębie
Cagliari

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-8

-8

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Reguła (2 doelpunten)
S. Esposito (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.2

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.3

59.0

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.8

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.99

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.01

0.94

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.14

Aangepaste Sterktewaarde
47.1

Aanval: 34.7, Verdediging: 72.9, Vorm: 41.7

36.9

Aanval: 29.1, Verdediging: 50.9, Vorm: 21.8

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1

46-60'

2
4

61-75'

3
1

76-90+'

Zagłębie
Cagliari
Zagłębie

Sterkte-uitsplitsing

47.1

Totaal

Aanval 34.7
Verdediging 72.9
Vorm 41.7
Consistentie 39.7
Cagliari

Sterkte-uitsplitsing

36.9

Totaal

Aanval 29.1
Verdediging 50.9
Vorm 21.8
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

52.3 vs 65.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
W
Górnik (58%)
G
Cracovia (40%)
V
Nieciecza (36%)
V
Legia (64%)
W
Radomiak (53%)
V
Arka (49%)
V
Motor (59%)
V
Lech (64%)
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
G
Bologna (63%)
W
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
W
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Górnik U
2 - 0 W
58%
Cracovia T
0 - 0 G
40%
Nieciecza T
1 - 2 V
36%
Legia U
0 - 1 V
64%
Radomiak T
1 - 0 W
53%
Arka U
1 - 3 V
49%
Motor U
0 - 1 V
59%
Lech T
0 - 1 V
64%
Piast U
3 - 1 W
58%
Wisła Płock T
2 - 0 W
42%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Udinese T
0 - 2 V
74%
Bologna U
0 - 0 G
63%
Atalanta T
3 - 2 W
64%
Inter Milan U
0 - 3 V
84%
Cremonese T
1 - 0 W
51%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Napoli T
0 - 1 V
74%
Pisa U
1 - 3 V
46%
Como T
1 - 2 V
71%
Parma U
1 - 1 G
62%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.2 vs 59.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Zagłębie op gemiddeld 1.0 en Cagliari op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Zagłębie heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Cagliari.

Zagłębie heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Cagliari heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.2 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Zagłębie heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Zagłębie

Zagłębie

VS
Cagliari

Cagliari

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie