Sla naar inhoud
Vergelijken Železničar P vs Freiburg

Železničar P vs Freiburg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Železničar P vs Freiburg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Železničar P Železničar P Thuisteam
Freiburg Freiburg Uitteam
Železničar P
57.4
G W G G V W W V W G

Laatste 10 Wedstrijden

Freiburg
56.4
V W G V V V W W W W

Gewonnen Categorieën

5

Železničar P

2

Gelijkspel

8

Freiburg

Prestatieradar

Železničar P
Freiburg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+8

+8

+2

+2

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Karikari (4 doelpunten)
I. Matanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 10 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

75%

3W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.1

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.2

63.6

Competitiemoeilijkheid: 84.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.1

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.64

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.06

2.09

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.39

Aangepaste Sterktewaarde
57.4

Aanval: 59.6, Verdediging: 73.6, Vorm: 42.0

56.4

Aanval: 64.4, Verdediging: 56.8, Vorm: 56.8

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
2

16-30'

5
3

31-45'

4
3

46-60'

2
3

61-75'

2
6

76-90+'

3
Železničar P
Freiburg
Železničar P

Sterkte-uitsplitsing

57.4

Totaal

Aanval 59.6
Verdediging 73.6
Vorm 42.0
Consistentie 56.8
Freiburg

Sterkte-uitsplitsing

56.4

Totaal

Aanval 64.4
Verdediging 56.8
Vorm 56.8
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 84.0

Tegenstanderkwaliteit

55.2 vs 62.1

Record tegen Topteams

0% vs 33%
Železničar P logo Železničar P
G
Radnik (50%)
W
OFK (53%)
G
Vojvodina (68%)
G
Red Star (69%)
V
Partizan (57%)
W
Javor (56%)
W
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
Freiburg logo Freiburg
V
Hamburg (63%)
W
Braga (66%)
G
Wolfsburg (50%)
V
Braga (71%)
V
Dortmund (76%)
V
Stuttgart (57%)
W
Heidenheim (62%)
W
Celta Vigo (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Radnik T
1 - 1 G
50%
OFK T
2 - 0 W
53%
Vojvodina U
0 - 0 G
68%
Red Star T
2 - 2 G
69%
Partizan U
1 - 2 V
57%
Javor U
2 - 1 W
56%
Novi Pazar T
2 - 0 W
41%
Čukarički U
2 - 3 V
50%
Mladost Lučani T
5 - 0 W
48%
TSC U
0 - 0 G
60%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hamburg U
2 - 3 V
63%
Braga T
3 - 1 W
66%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Braga U
1 - 2 V
71%
Dortmund U
0 - 4 V
76%
Stuttgart U
1 - 2 V
57%
Heidenheim T
2 - 1 W
62%
Celta Vigo U
3 - 1 W
56%
Mainz 05 U
1 - 0 W
70%
Celta Vigo T
3 - 0 W
50%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 55.1 vs 63.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Železničar P op gemiddeld 1.7 en Freiburg op 1.7 doelpunten per wedstrijd.

Železničar P heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Freiburg.

Železničar P heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Freiburg heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Freiburg, met een thuiswinstpercentage van 75%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Železničar P

Železničar P

VS
Freiburg

Freiburg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie