Sla naar inhoud
Vergelijken ZW vs Brann

ZW vs Brann Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk ZW vs Brann: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

ZW ZW Thuisteam
Brann Brann Uitteam
ZW
60.1
W W W W W G W V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Brann
45.1
W W G V V W V V V V

Gewonnen Categorieën

9

ZW

3

Gelijkspel

3

Brann

Prestatieradar

ZW
Brann

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 1G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

+5

+5

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Opoku (5 doelpunten)
K. Ingason (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 10 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.4

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 50.7

42.3

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.84

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.14

2.14

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
60.1

Aanval: 59.7, Verdediging: 66.8, Vorm: 63.2

45.1

Aanval: 58.5, Verdediging: 49.2, Vorm: 27.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

5
4

46-60'

4
5

61-75'

2
3

76-90+'

4
ZW
Brann
ZW

Sterkte-uitsplitsing

60.1

Totaal

Aanval 59.7
Verdediging 66.8
Vorm 63.2
Consistentie 43.3
Brann

Sterkte-uitsplitsing

45.1

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 49.2
Vorm 27.7
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

62.4 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

50.7 vs 55.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
ZW logo ZW
W
Dender (35%)
W
Cercle Brugge (51%)
W
La Louvière (38%)
W
La Louvière (42%)
W
Dender (51%)
G
Cercle Brugge (58%)
W
Charleroi (57%)
V
Gent (63%)
Brann logo Brann
W
Fredrikstad (39%)
W
Tromsø (68%)
G
Rosenborg (46%)
V
Viking (70%)
V
Sandefjord (50%)
W
HamKam (55%)
V
Tromsø (63%)
V
Kristiansund (48%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Dender T
2 - 1 W
35%
Cercle Brugge U
3 - 2 W
51%
La Louvière T
4 - 0 W
38%
La Louvière U
2 - 0 W
42%
Dender U
2 - 1 W
51%
Cercle Brugge T
2 - 2 G
58%
Charleroi T
1 - 0 W
57%
Gent U
0 - 2 V
63%
Standard T
0 - 1 V
67%
Mechelen U
1 - 2 V
45%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fredrikstad T
3 - 1 W
39%
Tromsø U
5 - 0 W
68%
Rosenborg U
1 - 1 G
46%
Viking U
2 - 3 V
70%
Sandefjord T
0 - 1 V
50%
HamKam U
5 - 1 W
55%
Tromsø T
1 - 2 V
63%
Kristiansund U
2 - 3 V
48%
Bologna U
0 - 1 V
61%
Bologna T
0 - 1 V
56%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

ZW heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 55.4) vergeleken met Brann (SoS: 42.3). Dit betekent dat de statistieken van ZW meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met ZW op gemiddeld 1.7 en Brann op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met ZW op 1.1 en Brann op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

ZW heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

ZW is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

ZW komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (60.1 vs 45.1) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

ZW

ZW

VS
Brann

Brann

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie