Hopp til innhold
Sammenlign Alavés vs Leverkusen

Alavés vs Leverkusen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Alavés vs Leverkusen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Alavés Alavés Hjemmelag
Leverkusen Leverkusen Bortelag
Alavés
43.5
U T S T U U S U T T

Siste 10 Kamper

Leverkusen
55.6
T S S T T S S U T U

Vunnede Kategorier

2

Alavés

1

Uavgjort

12

Leverkusen

Ytelsesradar

Alavés
Leverkusen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 4U, 4T

40%

4S, 2U, 4T

Mål per Kamp
1.8

18 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.2

22 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Målforskjell
-4

-4

+1

+1

Holdt Nullen
0%

0 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
90%

9 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
Toni Martínez (7 mål)
P. Schick (9 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 11
1. Omgang: 11 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
25%

1S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
60.4

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 66.3

69.1

Ligavanskelighet: 87.0, Motstanderkvalitet: 69.5

Mot Topplag
0%

0S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Forventede mål (xG)
2.08

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.28

2.38

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.48

Justert Styrke
43.5

Angrep: 66.2, Forsvar: 29.4, Form: 22.1

55.6

Angrep: 75.4, Forsvar: 47.6, Form: 47.6

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

3
1

16-30'

3
2

31-45'

5
4

46-60'

2
4

61-75'

2
4

76-90+'

4
Alavés
Leverkusen
Alavés

Styrkeanalyse

43.5

Totalt

Angrep 66.2
Forsvar 29.4
Form 22.1
Stabilitet 64.0
Leverkusen

Styrkeanalyse

55.6

Totalt

Angrep 75.4
Forsvar 47.6
Form 47.6
Stabilitet 44.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

93.0 vs 87.0

Motstanderkvalitet

66.3 vs 69.5

Mot Topplag

0% vs 40%
Alavés logo Alavés
U
Elche (66%)
T
Athletic (55%)
S
Mallorca (68%)
T
Real Madrid (70%)
U
Real Sociedad (66%)
U
Osasuna (58%)
S
Celta Vigo (59%)
U
Villarreal (73%)
Leverkusen logo Leverkusen
T
Stuttgart (75%)
S
Leipzig (79%)
S
Köln (62%)
T
Bayern Munich (62%)
T
Augsburg (66%)
S
Dortmund (76%)
S
Wolfsburg (50%)
U
Heidenheim (67%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Elche B
1 - 1 U
66%
Athletic H
2 - 4 T
55%
Mallorca H
2 - 1 S
68%
Real Madrid B
1 - 2 T
70%
Real Sociedad B
3 - 3 U
66%
Osasuna H
2 - 2 U
58%
Celta Vigo B
4 - 3 S
59%
Villarreal H
1 - 1 U
73%
Valencia B
2 - 3 T
72%
Levante B
0 - 2 T
76%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Stuttgart B
1 - 3 T
75%
Leipzig H
4 - 1 S
79%
Köln B
2 - 1 S
62%
Bayern Munich H
0 - 2 T
62%
Augsburg H
1 - 2 T
66%
Dortmund B
1 - 0 S
76%
Wolfsburg H
6 - 3 S
50%
Heidenheim B
3 - 3 U
67%
Arsenal B
0 - 2 T
77%
Bayern Munich H
1 - 1 U
81%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 60.4 vs 69.1), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Alavés på 1.8 og Leverkusen på 1.9 mål per kamp.

Leverkusen har den defensive fordelen, med 1.8 innslupne per kamp mot Alavéss 2.2.

Alavés har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Leverkusen har slitt mot topplag og bare vunnet 2 av 5 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Leverkusen har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 12.1 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Alavés

Alavés

VS
Leverkusen

Leverkusen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer