Hopp til innhold
Sammenlign Antalyaspor vs Varaždin

Antalyaspor vs Varaždin Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Antalyaspor vs Varaždin: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Antalyaspor Antalyaspor Hjemmelag
Varaždin Varaždin Bortelag
Antalyaspor
33.5
T U T T T S U T T U

Siste 10 Kamper

Varaždin
42.1
U T T S S S U T S U

Vunnede Kategorier

3

Antalyaspor

3

Uavgjort

9

Varaždin

Ytelsesradar

Antalyaspor
Varaždin

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
10%

1S, 3U, 6T

40%

4S, 3U, 3T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
-9

-9

+2

+2

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
S. van de Streek (3 mål)
A. Latković (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
50.5

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 62.0

34.6

Ligavanskelighet: 45.0, Motstanderkvalitet: 47.4

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.08

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.08

1.06

Faktisk: 1.3 | Diff: +0.24

Justert Styrke
33.5

Angrep: 33.5, Forsvar: 36.9, Form: 10.0

42.1

Angrep: 36.7, Forsvar: 53.6, Form: 33.8

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

1
3

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

1
Antalyaspor
Varaždin
Antalyaspor

Styrkeanalyse

33.5

Totalt

Angrep 33.5
Forsvar 36.9
Form 10.0
Stabilitet 74.8
Varaždin

Styrkeanalyse

42.1

Totalt

Angrep 36.7
Forsvar 53.6
Form 33.8
Stabilitet 50.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

72.0 vs 45.0

Motstanderkvalitet

62.0 vs 47.4

Mot Topplag

0% vs 0%
Antalyaspor logo Antalyaspor
T
Galatasaray (69%)
U
Alanyaspor (56%)
T
Göztepe (64%)
T
Konyaspor (61%)
T
Beşiktaş (65%)
S
Eyüp (53%)
U
Başakşehir (71%)
T
Gaziantep (49%)
Varaždin logo Varaždin
U
Lokomotiva (44%)
T
Hajduk (58%)
T
Dinamo Zagreb (76%)
S
Rijeka (44%)
S
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
U
Gorica (44%)
T
Istra (46%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Galatasaray B
2 - 4 T
69%
Alanyaspor H
0 - 0 U
56%
Göztepe B
0 - 2 T
64%
Konyaspor H
0 - 2 T
61%
Beşiktaş B
2 - 4 T
65%
Eyüp H
3 - 0 S
53%
Başakşehir B
0 - 0 U
71%
Gaziantep H
1 - 4 T
49%
Rize B
0 - 1 T
64%
Fenerbahçe H
2 - 2 U
68%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lokomotiva H
1 - 1 U
44%
Hajduk B
1 - 3 T
58%
Dinamo Zagreb B
1 - 2 T
76%
Rijeka H
1 - 0 S
44%
Osijek B
2 - 0 S
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica H
1 - 1 U
44%
Istra B
1 - 2 T
46%
Vukovar H
2 - 0 S
32%
Lokomotiva B
1 - 1 U
49%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Antalyaspor har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 50.5) sammenlignet med Varaždin (SoS: 34.6). Dette betyr at Antalyaspors statistikk veier tyngre.

Varaždin har den offensive fordelen med 1.3 mål per kamp mot Antalyaspors 1.0.

Varaždin har den defensive fordelen, med 1.1 innslupne per kamp mot Antalyaspors 1.9.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Varaždin har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 8.6 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Antalyaspor

Antalyaspor

VS
Varaždin

Varaždin

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer