Hopp til innhold
Sammenlign Arka vs Dynamo Kyiv

Arka vs Dynamo Kyiv Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Arka vs Dynamo Kyiv: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Arka Arka Hjemmelag
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Bortelag
Arka
38.9
U T T U S T U S T U

Siste 10 Kamper

Dynamo Kyiv
77.8
U T S S T T S S S S

Vunnede Kategorier

2

Arka

1

Uavgjort

12

Dynamo Kyiv

Ytelsesradar

Arka
Dynamo Kyiv

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 4U, 4T

60%

6S, 1U, 3T

Mål per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

2.3

23 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
-6

-6

+11

+11

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
80%

8 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Toppscorer
V. Gutkovskis (3 mål)
M. Ponomarenko (9 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 14
Hjemmeseier
25%

1S / 4 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.1

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 52.2

77.3

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 73.1

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

50%

4S / 8 kamper

Forventede mål (xG)
1.3

Faktisk: 1.3 | Diff: 0.0

2.87

Faktisk: 2.3 | Diff: -0.57

Justert Styrke
38.9

Angrep: 45.1, Forsvar: 38.2, Form: 20.8

77.8

Angrep: 97.6, Forsvar: 76.4, Form: 76.4

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

3
1

16-30'

2
1

31-45'

3
6

46-60'

5
1

61-75'

7
2

76-90+'

3
Arka
Dynamo Kyiv
Arka

Styrkeanalyse

38.9

Totalt

Angrep 45.1
Forsvar 38.2
Form 20.8
Stabilitet 64.0
Dynamo Kyiv

Styrkeanalyse

77.8

Totalt

Angrep 97.6
Forsvar 76.4
Form 76.4
Stabilitet 43.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

57.0 vs 98.0

Motstanderkvalitet

52.2 vs 73.1

Mot Topplag

0% vs 50%
Arka logo Arka
U
Lech (69%)
T
Piast (58%)
T
Jagiellonia (48%)
U
Cracovia (45%)
S
Zagłębie (49%)
T
Kielce (48%)
U
Widzew (54%)
S
Wisła Płock (47%)
Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
U
LNZ Cherkasy (79%)
T
Shakhtar D (78%)
S
Kryvbas KR (76%)
S
Zorya (75%)
T
Metalist 1925 (79%)
T
Karpaty Lviv (81%)
S
Oleksandria (49%)
S
Obolon (58%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lech B
1 - 1 U
69%
Piast B
1 - 4 T
58%
Jagiellonia H
0 - 3 T
48%
Cracovia B
2 - 2 U
45%
Zagłębie H
3 - 1 S
49%
Kielce B
0 - 3 T
48%
Widzew H
0 - 0 U
54%
Wisła Płock B
3 - 0 S
47%
Radomiak B
1 - 3 T
58%
Lechia H
2 - 2 U
46%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
LNZ Cherkasy B
0 - 0 U
79%
Shakhtar D H
1 - 2 T
78%
Kryvbas KR B
6 - 5 S
76%
Zorya H
3 - 1 S
75%
Metalist 1925 B
0 - 1 T
79%
Karpaty Lviv H
0 - 1 T
81%
Oleksandria B
5 - 0 S
49%
Obolon H
2 - 1 S
58%
Polissya B
2 - 1 S
82%
Epitsentr H
4 - 0 S
74%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Dynamo Kyiv har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 77.3) sammenlignet med Arka (SoS: 54.1). Dette betyr at Dynamo Kyivs statistikk veier tyngre.

Dynamo Kyiv har den offensive fordelen med 2.3 mål per kamp mot Arkas 1.3.

Dynamo Kyiv har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Arkas 1.9.

Arka har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Dynamo Kyiv har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 4 av 8 kamper.

Dynamo Kyiv er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.4 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Dynamo Kyiv den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (97.6), forsvar (76.4) og form (76.4) etterlater lite rom for tvil. Arka trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Arka

Arka

VS
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer