Hopp til innhold
Sammenlign Brøndby vs Mechelen

Brøndby vs Mechelen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Brøndby vs Mechelen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Brøndby Brøndby Hjemmelag
Mechelen Mechelen Bortelag
Brøndby
42.4
T U T S S T T U T U

Siste 10 Kamper

Mechelen
26.6
T S T T T T U T S T

Vunnede Kategorier

9

Brøndby

3

Uavgjort

3

Mechelen

Ytelsesradar

Brøndby
Mechelen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 3U, 5T

20%

2S, 1U, 7T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
-1

-1

-16

-16

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
J. Ambæk (4 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.3

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 53.9

44.7

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.6

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
1.03

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.03

0.83

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.03

Justert Styrke
42.4

Angrep: 34.8, Forsvar: 66.1, Form: 20.9

26.6

Angrep: 25.3, Forsvar: 18.9, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

3

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Brøndby
Mechelen
Brøndby

Styrkeanalyse

42.4

Totalt

Angrep 34.8
Forsvar 66.1
Form 20.9
Stabilitet 61.3
Mechelen

Styrkeanalyse

26.6

Totalt

Angrep 25.3
Forsvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

53.9 vs 59.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Brøndby logo Brøndby
T
AGF (57%)
U
Nordsjælland (55%)
T
Sønderjyske (48%)
S
Viborg (55%)
S
Sønderjyske (43%)
T
Midtjylland (52%)
T
Nordsjælland (60%)
U
AGF (62%)
Mechelen logo Mechelen
T
R. Union SG (69%)
S
Gent (46%)
T
Sint-Truiden (44%)
T
Club Brugge (71%)
T
Anderlecht (35%)
T
R. Union SG (75%)
U
Gent (63%)
T
Club Brugge (83%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
AGF H
0 - 2 T
57%
Nordsjælland H
1 - 1 U
55%
Sønderjyske B
0 - 3 T
48%
Viborg B
1 - 0 S
55%
Sønderjyske H
6 - 0 S
43%
Midtjylland H
1 - 2 T
52%
Nordsjælland B
1 - 2 T
60%
AGF B
0 - 0 U
62%
Viborg H
0 - 1 T
50%
Midtjylland B
0 - 0 U
57%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 T
69%
Gent H
1 - 0 S
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 T
44%
Club Brugge B
1 - 6 T
71%
Anderlecht H
1 - 2 T
35%
R. Union SG H
0 - 1 T
75%
Gent B
1 - 1 U
63%
Club Brugge B
1 - 4 T
83%
Anderlecht H
1 - 0 S
47%
Gent B
1 - 3 T
63%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 54.3 vs 44.7), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Brøndby på 1.0 og Mechelen på 0.8 mål per kamp.

Defensivt er Brøndby langt overlegen, med bare 1.1 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens Mechelen slipper inn 2.4 per kamp.

Brøndby har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Mechelen har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Brøndby fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (42.4 vs 26.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Brøndby

Brøndby

VS
Mechelen

Mechelen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer