Hopp til innhold
Sammenlign Cercle Brugge vs Elche

Cercle Brugge vs Elche Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Cercle Brugge vs Elche: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Cercle Brugge Cercle Brugge Hjemmelag
Elche Elche Bortelag
Cercle Brugge
44.6
T T S S S U S T T U

Siste 10 Kamper

Elche
45.7
T U T S S S T S T T

Vunnede Kategorier

6

Cercle Brugge

5

Uavgjort

4

Elche

Ytelsesradar

Cercle Brugge
Elche

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 2U, 4T

40%

4S, 1U, 5T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.8

18 / 10 kamper

1.7

17 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

-4

-4

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
90%

9 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
O. Diakité (4 mål)
André Silva (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 10 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

75%

3S / 4 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
42.4

Ligavanskelighet: 62.4, Motstanderkvalitet: 49.7

61.0

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 68.1

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
2.0

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.1

1.62

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.32

Justert Styrke
44.6

Angrep: 58.5, Forsvar: 37.0, Form: 37.0

45.7

Angrep: 48.1, Forsvar: 48.1, Form: 44.4

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

4

61-75'

5
2

76-90+'

3
Cercle Brugge
Elche
Cercle Brugge

Styrkeanalyse

44.6

Totalt

Angrep 58.5
Forsvar 37.0
Form 37.0
Stabilitet 44.8
Elche

Styrkeanalyse

45.7

Totalt

Angrep 48.1
Forsvar 48.1
Form 44.4
Stabilitet 39.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

62.4 vs 93.0

Motstanderkvalitet

49.7 vs 68.1

Mot Topplag

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
T
La Louvière (42%)
T
ZW (54%)
S
Dender (35%)
S
Dender (40%)
S
La Louvière (49%)
U
ZW (70%)
S
Anderlecht (52%)
T
La Louvière (49%)
Elche logo Elche
T
Betis (73%)
U
Alavés (60%)
T
Celta Vigo (59%)
S
Oviedo (66%)
S
Atlético (61%)
S
Valencia (67%)
T
Rayo (79%)
S
Mallorca (68%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
La Louvière B
1 - 4 T
42%
ZW H
2 - 3 T
54%
Dender H
2 - 1 S
35%
Dender B
4 - 1 S
40%
La Louvière H
3 - 0 S
49%
ZW B
2 - 2 U
70%
Anderlecht B
3 - 2 S
52%
La Louvière H
1 - 3 T
49%
Sint-Truiden B
1 - 2 T
60%
Dender H
0 - 0 U
46%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Betis B
1 - 2 T
73%
Alavés H
1 - 1 U
60%
Celta Vigo B
1 - 3 T
59%
Oviedo B
2 - 1 S
66%
Atlético H
3 - 2 S
61%
Valencia H
1 - 0 S
67%
Rayo B
0 - 1 T
79%
Mallorca H
2 - 1 S
68%
Real Madrid B
1 - 4 T
70%
Villarreal B
1 - 2 T
78%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Elche har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 61.0) sammenlignet med Cercle Brugge (SoS: 42.4). Dette betyr at Elches statistikk veier tyngre.

Cercle Brugge har den offensive fordelen med 1.9 mål per kamp mot Elches 1.3.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Cercle Brugge på 1.8 og Elche på 1.7 innslupne per kamp.

Elche har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Elche, med 75% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.4 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Elche

Elche

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer