Hopp til innhold
Sammenlign Estoril vs Nacional

Estoril vs Nacional Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Estoril vs Nacional: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Estoril Estoril Hjemmelag
Nacional Nacional Bortelag
Estoril
34.5
U U T T T T T S U T

Siste 10 Kamper

Nacional
40.8
T T S S T S T T U T

Vunnede Kategorier

3

Estoril

3

Uavgjort

9

Nacional

Ytelsesradar

Estoril
Nacional

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
10%

1S, 3U, 6T

30%

3S, 1U, 6T

Mål per Kamp
0.7

7 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
-8

-8

-3

-3

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
Y. Begraoui (3 mål)
J. Ramírez (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 3
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
0%

0S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.6

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 62.9

53.1

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 61.5

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
0.77

Faktisk: 0.7 | Diff: -0.07

0.96

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.16

Justert Styrke
34.5

Angrep: 24.2, Forsvar: 51.8, Form: 10.4

40.8

Angrep: 27.5, Forsvar: 65.3, Form: 30.9

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

Estoril
Nacional
Estoril

Styrkeanalyse

34.5

Totalt

Angrep 24.2
Forsvar 51.8
Form 10.4
Stabilitet 74.8
Nacional

Styrkeanalyse

40.8

Totalt

Angrep 27.5
Forsvar 65.3
Form 30.9
Stabilitet 46.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

79.0 vs 79.0

Motstanderkvalitet

62.9 vs 61.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
U
Alverca (64%)
U
Braga (69%)
T
Famalicão (69%)
T
Moreirense (55%)
T
Porto (69%)
T
Arouca (62%)
T
Rio Ave (61%)
S
Nacional (57%)
Nacional logo Nacional
T
Santa Clara (71%)
T
AVS (59%)
S
Tondela (57%)
S
Alverca (59%)
T
Benfica (80%)
S
Estrela (49%)
T
Famalicão (74%)
T
Estoril (47%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Alverca B
1 - 1 U
64%
Braga B
1 - 1 U
69%
Famalicão H
0 - 1 T
69%
Moreirense B
0 - 1 T
55%
Porto H
1 - 3 T
69%
Arouca B
2 - 3 T
62%
Rio Ave H
1 - 2 T
61%
Nacional B
1 - 0 S
57%
Casa Pia H
0 - 0 U
48%
Sporting B
0 - 3 T
75%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Santa Clara B
0 - 2 T
71%
AVS H
1 - 2 T
59%
Tondela B
2 - 0 S
57%
Alverca H
1 - 0 S
59%
Benfica B
0 - 2 T
80%
Estrela H
2 - 0 S
49%
Famalicão B
0 - 1 T
74%
Estoril H
0 - 1 T
47%
Moreirense B
1 - 1 U
55%
Braga H
1 - 2 T
64%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.6 vs 53.1), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Estoril på 0.7 og Nacional på 0.8 mål per kamp.

Nacional har den defensive fordelen, med 1.1 innslupne per kamp mot Estorils 1.5.

Nacional har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.0 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Nacional har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 6.3 poeng antyder en jevn kamp.

I den siste Portuguese Primeira Liga-kampen (2026-03-15) vant Estoril 0-1 over Nacional. Estoril oppnådde dette resultatet borte — seier hos Nacional viser ekte kvalitet. Det jevne 0-1-resultatet viser hvor tette disse oppgjørene er. Nacional vil ønske revansj for dette tapet. Estoril vil ha en psykologisk fordel fra denne seieren.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Estoril

Estoril

VS
Nacional

Nacional

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer