Hopp til innhold
Sammenlign Feyenoord vs Gorica

Feyenoord vs Gorica Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Feyenoord vs Gorica: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Feyenoord Feyenoord Hjemmelag
Gorica Gorica Bortelag
Feyenoord
53.2
U S S U U U S U T S

Siste 10 Kamper

Gorica
38.9
T T S S T T U S U U

Vunnede Kategorier

10

Feyenoord

3

Uavgjort

2

Gorica

Ytelsesradar

Feyenoord
Gorica

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 5U, 1T

30%

3S, 3U, 4T

Mål per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Målforskjell
+3

+3

+1

+1

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
A. Ueda (7 mål)
B. Bogojević (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.9

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 62.7

34.4

Ligavanskelighet: 45.0, Motstanderkvalitet: 46.9

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.74

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.24

0.95

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.15

Justert Styrke
53.2

Angrep: 52.0, Forsvar: 62.3, Form: 41.6

38.9

Angrep: 30.9, Forsvar: 56.3, Form: 25.3

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

3
4

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

1
1

61-75'

2
3

76-90+'

2
Feyenoord
Gorica
Feyenoord

Styrkeanalyse

53.2

Totalt

Angrep 52.0
Forsvar 62.3
Form 41.6
Stabilitet 63.7
Gorica

Styrkeanalyse

38.9

Totalt

Angrep 30.9
Forsvar 56.3
Form 25.3
Stabilitet 53.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

80.0 vs 45.0

Motstanderkvalitet

62.7 vs 46.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
U
AZ (67%)
S
Fortuna (61%)
S
Groningen (61%)
U
NEC (69%)
U
Volendam (54%)
U
Ajax (62%)
S
Excelsior (54%)
U
NAC (54%)
Gorica logo Gorica
T
Slaven (40%)
T
Dinamo Zagreb (71%)
S
Istra (40%)
S
Vukovar (37%)
T
Lokomotiva (44%)
T
Hajduk (58%)
U
Varaždin (54%)
S
Rijeka (44%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
AZ H
1 - 1 U
67%
Fortuna B
2 - 1 S
61%
Groningen H
3 - 1 S
61%
NEC B
1 - 1 U
69%
Volendam B
0 - 0 U
54%
Ajax H
1 - 1 U
62%
Excelsior H
2 - 1 S
54%
NAC B
3 - 3 U
54%
Twente B
0 - 2 T
81%
Telstar H
2 - 1 S
64%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Slaven B
0 - 1 T
40%
Dinamo Zagreb H
1 - 2 T
71%
Istra H
1 - 0 S
40%
Vukovar B
2 - 1 S
37%
Lokomotiva H
0 - 2 T
44%
Hajduk B
0 - 1 T
58%
Varaždin B
1 - 1 U
54%
Rijeka H
4 - 0 S
44%
Osijek B
0 - 0 U
46%
Slaven H
2 - 2 U
35%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Feyenoord har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 53.9) sammenlignet med Gorica (SoS: 34.4). Dette betyr at Feyenoords statistikk veier tyngre.

Feyenoord har den offensive fordelen med 1.5 mål per kamp mot Goricas 1.1.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Feyenoord på 1.2 og Gorica på 1.0 innslupne per kamp.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Feyenoord har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 14.3 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Feyenoord

Feyenoord

VS
Gorica

Gorica

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer