Hopp til innhold
Sammenlign Freiburg vs Sporting

Freiburg vs Sporting Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Freiburg vs Sporting: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Freiburg Freiburg Hjemmelag
Sporting Sporting Bortelag
Freiburg
56.4
T S U T T T S S S S

Siste 10 Kamper

Sporting
63.8
S S U U T U S T S S

Vunnede Kategorier

4

Freiburg

4

Uavgjort

7

Sporting

Ytelsesradar

Freiburg
Sporting

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

50%

5S, 3U, 2T

Mål per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

2.2

22 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

+11

+11

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
80%

8 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
I. Matanović (3 mål)
L. Suárez (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 10 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 13
Hjemmeseier
75%

3S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
33%

2S / 6 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
63.6

Ligavanskelighet: 84.0, Motstanderkvalitet: 62.1

55.6

Ligavanskelighet: 82.6, Motstanderkvalitet: 64.4

Mot Topplag
33%

1S / 3 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
2.09

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.39

2.39

Faktisk: 2.2 | Diff: -0.19

Justert Styrke
56.4

Angrep: 64.4, Forsvar: 56.8, Form: 56.8

63.8

Angrep: 77.4, Forsvar: 66.9, Form: 52.8

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
5

16-30'

3
4

31-45'

4
2

46-60'

4
2

61-75'

6
3

76-90+'

4
Freiburg
Sporting
Freiburg

Styrkeanalyse

56.4

Totalt

Angrep 64.4
Forsvar 56.8
Form 56.8
Stabilitet 38.8
Sporting

Styrkeanalyse

63.8

Totalt

Angrep 77.4
Forsvar 66.9
Form 52.8
Stabilitet 53.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

84.0 vs 82.6

Motstanderkvalitet

62.1 vs 64.4

Mot Topplag

33% vs 0%
Freiburg logo Freiburg
T
Hamburg (63%)
S
Braga (66%)
U
Wolfsburg (50%)
T
Braga (71%)
T
Dortmund (76%)
T
Stuttgart (57%)
S
Heidenheim (62%)
S
Celta Vigo (56%)
Sporting logo Sporting
S
Rio Ave (66%)
S
Vitória SC (54%)
U
Tondela (52%)
U
AVS (64%)
T
Benfica (75%)
U
Arsenal (77%)
S
Estrela (54%)
T
Arsenal (72%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Hamburg B
2 - 3 T
63%
Braga H
3 - 1 S
66%
Wolfsburg H
1 - 1 U
50%
Braga B
1 - 2 T
71%
Dortmund B
0 - 4 T
76%
Stuttgart B
1 - 2 T
57%
Heidenheim H
2 - 1 S
62%
Celta Vigo B
3 - 1 S
56%
Mainz 05 B
1 - 0 S
70%
Celta Vigo H
3 - 0 S
50%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Rio Ave B
4 - 1 S
66%
Vitória SC H
5 - 1 S
54%
Tondela H
2 - 2 U
52%
AVS B
1 - 1 U
64%
Benfica H
1 - 2 T
75%
Arsenal B
0 - 0 U
77%
Estrela B
1 - 0 S
54%
Arsenal H
0 - 1 T
72%
Santa Clara H
4 - 2 S
66%
Alverca B
4 - 1 S
64%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 63.6 vs 55.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Sporting har den offensive fordelen med 2.2 mål per kamp mot Freiburgs 1.7.

Sporting har den defensive fordelen, med 1.1 innslupne per kamp mot Freiburgs 1.5.

Freiburg har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 3 kamper.

Sporting har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Freiburg, med 75% hjemmeseire.

Sporting er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.2 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Sporting har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 7.4 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Freiburg

Freiburg

VS
Sporting

Sporting

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer