Hopp til innhold
Sammenlign Getafe vs Anderlecht

Getafe vs Anderlecht Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Getafe vs Anderlecht: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Getafe Getafe Hjemmelag
Anderlecht Anderlecht Bortelag
Getafe
55.3
U T T S T S S T S S

Siste 10 Kamper

Anderlecht
34.9
U T T T S S T T T U

Vunnede Kategorier

9

Getafe

1

Uavgjort

5

Anderlecht

Ytelsesradar

Getafe
Anderlecht

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

20%

2S, 2U, 6T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.7

7 / 10 kamper

2.1

21 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

-7

-7

Holdt Nullen
50%

5 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
10%

1 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
10%

1 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
M. Satriano (3 mål)
M. Cvetković (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 1
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

25%

1S / 4 kamper

Borteseier
50%

3S / 6 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
67.3

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 68.2

44.5

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.1

Mot Topplag
25%

1S / 4 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.12

1.41

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.01

Justert Styrke
55.3

Angrep: 31.3, Forsvar: 89.9, Form: 58.7

34.9

Angrep: 44.1, Forsvar: 28.4, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

2
3

46-60'

2

61-75'

2
1

76-90+'

6
Getafe
Anderlecht
Getafe

Styrkeanalyse

55.3

Totalt

Angrep 31.3
Forsvar 89.9
Form 58.7
Stabilitet 38.8
Anderlecht

Styrkeanalyse

34.9

Totalt

Angrep 44.1
Forsvar 28.4
Form 18.9
Stabilitet 59.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

93.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

68.2 vs 59.1

Mot Topplag

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
U
Oviedo (66%)
T
Rayo (74%)
T
Barcelona (86%)
S
Real Sociedad (66%)
T
Levante (76%)
S
Athletic (55%)
S
Espanyol (55%)
T
Atlético (66%)
Anderlecht logo Anderlecht
U
Gent (51%)
T
Club Brugge (66%)
T
R. Union SG (64%)
T
Sint-Truiden (49%)
S
Mechelen (34%)
S
Gent (58%)
T
Club Brugge (83%)
T
Cercle Brugge (58%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Oviedo B
0 - 0 U
66%
Rayo H
0 - 2 T
74%
Barcelona H
0 - 2 T
86%
Real Sociedad B
1 - 0 S
66%
Levante B
0 - 1 T
76%
Athletic H
2 - 0 S
55%
Espanyol B
2 - 1 S
55%
Atlético B
0 - 1 T
66%
Betis H
2 - 0 S
68%
Real Madrid B
1 - 0 S
70%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Gent B
1 - 1 U
51%
Club Brugge H
1 - 3 T
66%
R. Union SG H
1 - 3 T
64%
Sint-Truiden B
0 - 2 T
49%
Mechelen B
2 - 1 S
34%
Gent H
3 - 1 S
58%
Club Brugge B
2 - 4 T
83%
Cercle Brugge H
2 - 3 T
58%
Mechelen B
0 - 1 T
45%
Club Brugge B
2 - 2 U
83%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Getafe har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.3) sammenlignet med Anderlecht (SoS: 44.5). Dette betyr at Getafes statistikk veier tyngre.

Anderlecht har den offensive fordelen med 1.4 mål per kamp mot Getafes 0.8.

Defensivt er Getafe langt overlegen, med bare 0.7 innslupne mål per kamp og 5 holdte nullen, mens Anderlecht slipper inn 2.1 per kamp.

Getafe har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 4 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Getafe fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (55.3 vs 34.9) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Getafe

Getafe

VS
Anderlecht

Anderlecht

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer