Hopp til innhold
Sammenlign Getafe vs GC Zürich

Getafe vs GC Zürich Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Getafe vs GC Zürich: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Getafe Getafe Hjemmelag
GC Zürich GC Zürich Bortelag
Getafe
55.3
U T T S T S S T S S

Siste 10 Kamper

GC Zürich
27.5
T T T S T T T T T S

Vunnede Kategorier

11

Getafe

2

Uavgjort

2

GC Zürich

Ytelsesradar

Getafe
GC Zürich

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

20%

2S, 0U, 8T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.7

7 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

-16

-16

Holdt Nullen
50%

5 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
10%

1 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
10%

1 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
M. Satriano (3 mål)
M. Frey (1 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 1
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 2
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
50%

3S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
67.4

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 68.3

49.7

Ligavanskelighet: 48.0, Motstanderkvalitet: 50.9

Mot Topplag
25%

1S / 4 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.12

0.76

Faktisk: 0.8 | Diff: +0.04

Justert Styrke
55.3

Angrep: 31.3, Forsvar: 90.0, Form: 58.7

27.5

Angrep: 26.6, Forsvar: 19.9, Form: 19.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
2

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

61-75'

1
1

76-90+'

1
Getafe
GC Zürich
Getafe

Styrkeanalyse

55.3

Totalt

Angrep 31.3
Forsvar 90.0
Form 58.7
Stabilitet 38.8
GC Zürich

Styrkeanalyse

27.5

Totalt

Angrep 26.6
Forsvar 19.9
Form 19.9
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

93.0 vs 48.0

Motstanderkvalitet

68.3 vs 50.9

Mot Topplag

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
U
Oviedo (66%)
T
Rayo (74%)
T
Barcelona (86%)
S
Real Sociedad (66%)
T
Levante (76%)
S
Athletic (55%)
S
Espanyol (55%)
T
Atlético (66%)
GC Zürich logo GC Zürich
T
Zürich (41%)
T
Servette (62%)
T
Luzern (51%)
S
Winterthur (42%)
T
Sion (62%)
T
Servette (63%)
T
Thun (49%)
T
Lausanne (38%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Oviedo B
0 - 0 U
66%
Rayo H
0 - 2 T
74%
Barcelona H
0 - 2 T
86%
Real Sociedad B
1 - 0 S
66%
Levante B
0 - 1 T
76%
Athletic H
2 - 0 S
55%
Espanyol B
2 - 1 S
55%
Atlético B
0 - 1 T
66%
Betis H
2 - 0 S
69%
Real Madrid B
1 - 0 S
70%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Zürich B
1 - 2 T
41%
Servette H
0 - 2 T
62%
Luzern H
1 - 2 T
51%
Winterthur B
2 - 0 S
42%
Sion H
0 - 4 T
62%
Servette B
0 - 5 T
63%
Thun B
1 - 5 T
49%
Lausanne H
2 - 3 T
38%
Basel B
0 - 1 T
51%
Lugano H
1 - 0 S
50%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Getafe har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.4) sammenlignet med GC Zürich (SoS: 49.7). Dette betyr at Getafes statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Getafe på 0.8 og GC Zürich på 0.8 mål per kamp.

Defensivt er Getafe langt overlegen, med bare 0.7 innslupne mål per kamp og 5 holdte nullen, mens GC Zürich slipper inn 2.4 per kamp.

Getafe har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 4 kamper.

GC Zürich har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.3 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — usannsynlig.

Getafe fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (55.3 vs 27.5) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Getafe

Getafe

VS
GC Zürich

GC Zürich

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer