Hopp til innhold
Sammenlign Heerenveen vs Vitória SC

Heerenveen vs Vitória SC Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Heerenveen vs Vitória SC: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Heerenveen Heerenveen Hjemmelag
Vitória SC Vitória SC Bortelag
Heerenveen
57.1
T S S T S U S S S T

Siste 10 Kamper

Vitória SC
42.2
T T S S U S T T T U

Vunnede Kategorier

10

Heerenveen

3

Uavgjort

2

Vitória SC

Ytelsesradar

Heerenveen
Vitória SC

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 1U, 3T

30%

3S, 2U, 5T

Mål per Kamp
1.8

18 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.5

15 / 10 kamper

Målforskjell
+4

+4

-3

-3

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
80%

8 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
J. Trenskow (4 mål)
Samu (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 10 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
100%

4S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
33%

2S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
52.6

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 58.9

54.0

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 63.9

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
2.03

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.23

1.39

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.19

Justert Styrke
57.1

Angrep: 61.6, Forsvar: 54.7, Form: 61.6

42.2

Angrep: 41.6, Forsvar: 52.0, Form: 31.2

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
3

16-30'

3
5

31-45'

4

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Heerenveen
Vitória SC
Heerenveen

Styrkeanalyse

57.1

Totalt

Angrep 61.6
Forsvar 54.7
Form 61.6
Stabilitet 43.3
Vitória SC

Styrkeanalyse

42.2

Totalt

Angrep 41.6
Forsvar 52.0
Form 31.2
Stabilitet 49.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

80.0 vs 79.0

Motstanderkvalitet

58.9 vs 63.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Heerenveen logo Heerenveen
T
NAC (54%)
S
Volendam (54%)
S
Fortuna (56%)
T
AZ (72%)
S
Heracles (36%)
U
NEC (69%)
S
Telstar (64%)
S
Excelsior (60%)
Vitória SC logo Vitória SC
T
Casa Pia (48%)
T
Sporting (75%)
S
Rio Ave (61%)
S
Gil Vicente (60%)
U
AVS (64%)
S
Tondela (52%)
T
Benfica (80%)
T
Famalicão (69%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
NAC B
0 - 2 T
54%
Volendam B
2 - 0 S
54%
Fortuna H
2 - 1 S
56%
AZ B
0 - 3 T
72%
Heracles H
4 - 1 S
36%
NEC B
2 - 2 U
69%
Telstar H
3 - 0 S
64%
Excelsior B
2 - 1 S
60%
Sparta H
2 - 1 S
44%
PSV B
1 - 3 T
80%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Casa Pia H
0 - 1 T
48%
Sporting B
1 - 5 T
75%
Rio Ave H
2 - 0 S
61%
Gil Vicente B
1 - 0 S
60%
AVS B
1 - 1 U
64%
Tondela H
5 - 0 S
52%
Benfica B
0 - 3 T
80%
Famalicão H
1 - 2 T
69%
Santa Clara B
0 - 2 T
71%
Alverca H
1 - 1 U
59%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 52.6 vs 54.0), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Heerenveen har den offensive fordelen med 1.8 mål per kamp mot Vitória SCs 1.2.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Heerenveen på 1.4 og Vitória SC på 1.5 innslupne per kamp.

Vitória SC har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Heerenveen, med 100% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.0 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Heerenveen har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 14.9 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Heerenveen

Heerenveen

VS
Vitória SC

Vitória SC

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer