Hopp til innhold
Sammenlign Heidenheim vs Alavés

Heidenheim vs Alavés Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Heidenheim vs Alavés: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Heidenheim Heidenheim Hjemmelag
Alavés Alavés Bortelag
Heidenheim
48.6
S U S T S U U T T T

Siste 10 Kamper

Alavés
43.5
U T S T U U S U T T

Vunnede Kategorier

8

Heidenheim

4

Uavgjort

3

Alavés

Ytelsesradar

Heidenheim
Alavés

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 3U, 4T

20%

2S, 4U, 4T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

2.2

22 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

-4

-4

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

90%

9 / 10 kamper

Toppscorer
B. Zivzivadze (5 mål)
Toni Martínez (7 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 11
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 11
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

25%

1S / 4 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
59.3

Ligavanskelighet: 91.0, Motstanderkvalitet: 65.4

60.4

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 66.3

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
2.61

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.71

2.08

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.28

Justert Styrke
48.6

Angrep: 69.2, Forsvar: 40.1, Form: 32.8

43.5

Angrep: 66.2, Forsvar: 29.4, Form: 22.1

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

3
3

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

4
4

61-75'

4
5

76-90+'

4
Heidenheim
Alavés
Heidenheim

Styrkeanalyse

48.6

Totalt

Angrep 69.2
Forsvar 40.1
Form 32.8
Stabilitet 53.2
Alavés

Styrkeanalyse

43.5

Totalt

Angrep 66.2
Forsvar 29.4
Form 22.1
Stabilitet 64.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

91.0 vs 93.0

Motstanderkvalitet

65.4 vs 66.3

Mot Topplag

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
S
Köln (62%)
U
Bayern Munich (86%)
S
St. Pauli (50%)
T
Freiburg (72%)
S
Union Berlin (52%)
U
M'gladbach (68%)
U
Leverkusen (65%)
T
Frankfurt (67%)
Alavés logo Alavés
U
Elche (66%)
T
Athletic (55%)
S
Mallorca (68%)
T
Real Madrid (70%)
U
Real Sociedad (66%)
U
Osasuna (58%)
S
Celta Vigo (59%)
U
Villarreal (73%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Köln B
3 - 1 S
62%
Bayern Munich B
3 - 3 U
86%
St. Pauli H
2 - 0 S
50%
Freiburg B
1 - 2 T
72%
Union Berlin H
3 - 1 S
52%
M'gladbach B
2 - 2 U
68%
Leverkusen H
3 - 3 U
65%
Frankfurt B
0 - 1 T
67%
Hoffenheim H
2 - 4 T
65%
Bremen B
0 - 2 T
67%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Elche B
1 - 1 U
66%
Athletic H
2 - 4 T
55%
Mallorca H
2 - 1 S
68%
Real Madrid B
1 - 2 T
70%
Real Sociedad B
3 - 3 U
66%
Osasuna H
2 - 2 U
58%
Celta Vigo B
4 - 3 S
59%
Villarreal H
1 - 1 U
73%
Valencia B
2 - 3 T
72%
Levante B
0 - 2 T
76%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 59.3 vs 60.4), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Heidenheim på 1.9 og Alavés på 1.8 mål per kamp.

Heidenheim har den defensive fordelen, med 1.9 innslupne per kamp mot Alavéss 2.2.

Alavés har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Heidenheim har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 5.1 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Heidenheim

Heidenheim

VS
Alavés

Alavés

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer