Hopp til innhold
Sammenlign Heidenheim vs Twente

Heidenheim vs Twente Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Heidenheim vs Twente: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Heidenheim Heidenheim Hjemmelag
Twente Twente Bortelag
Heidenheim
48.6
S U S T S U U T T T

Siste 10 Kamper

Twente
75.3
S U U S S S T S S S

Vunnede Kategorier

1

Heidenheim

3

Uavgjort

11

Twente

Ytelsesradar

Heidenheim
Twente

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 3U, 4T

70%

7S, 2U, 1T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

2.1

21 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

+11

+11

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
B. Zivzivadze (5 mål)
K. Hlynsson (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 11
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 12
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

67%

4S / 6 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

75%

3S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
59.3

Ligavanskelighet: 91.0, Motstanderkvalitet: 65.4

62.1

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 62.5

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

33%

1S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
2.61

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.71

2.55

Faktisk: 2.1 | Diff: -0.45

Justert Styrke
48.6

Angrep: 69.2, Forsvar: 40.1, Form: 32.8

75.3

Angrep: 78.5, Forsvar: 74.7, Form: 78.5

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

2
3

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

8
4

61-75'

3
5

76-90+'

2
Heidenheim
Twente
Heidenheim

Styrkeanalyse

48.6

Totalt

Angrep 69.2
Forsvar 40.1
Form 32.8
Stabilitet 53.2
Twente

Styrkeanalyse

75.3

Totalt

Angrep 78.5
Forsvar 74.7
Form 78.5
Stabilitet 63.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

91.0 vs 80.0

Motstanderkvalitet

65.4 vs 62.5

Mot Topplag

0% vs 33%
Heidenheim logo Heidenheim
S
Köln (62%)
U
Bayern Munich (86%)
S
St. Pauli (50%)
T
Freiburg (72%)
S
Union Berlin (52%)
U
M'gladbach (68%)
U
Leverkusen (65%)
T
Frankfurt (67%)
Twente logo Twente
S
Sparta (44%)
U
AZ (72%)
U
NEC (64%)
S
Volendam (49%)
S
Ajax (67%)
S
Fortuna (61%)
T
Utrecht (70%)
S
Go Ahead (70%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Köln B
3 - 1 S
62%
Bayern Munich B
3 - 3 U
86%
St. Pauli H
2 - 0 S
50%
Freiburg B
1 - 2 T
72%
Union Berlin H
3 - 1 S
52%
M'gladbach B
2 - 2 U
68%
Leverkusen H
3 - 3 U
65%
Frankfurt B
0 - 1 T
67%
Hoffenheim H
2 - 4 T
65%
Bremen B
0 - 2 T
67%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sparta H
4 - 0 S
44%
AZ B
2 - 2 U
72%
NEC H
1 - 1 U
64%
Volendam H
2 - 1 S
49%
Ajax B
2 - 1 S
67%
Fortuna B
2 - 1 S
61%
Utrecht H
0 - 2 T
70%
Go Ahead B
4 - 1 S
70%
Feyenoord H
2 - 0 S
67%
Groningen H
2 - 1 S
61%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 59.3 vs 62.1), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Heidenheim på 1.9 og Twente på 2.1 mål per kamp.

Defensivt er Twente langt overlegen, med bare 1.0 innslupne mål per kamp og 2 holdte nullen, mens Heidenheim slipper inn 1.9 per kamp.

Twente har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 3 kamper.

Twente er et sterkt bortelag med 75% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.5 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Twente fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (75.3 vs 48.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Heidenheim

Heidenheim

VS
Twente

Twente

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer