Hopp til innhold
Sammenlign Hradec Kr. vs Red Star

Hradec Kr. vs Red Star Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Hradec Kr. vs Red Star: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Hradec Kr. Hradec Kr. Hjemmelag
Red Star Red Star Bortelag
Hradec Kr.
57.4
U T S S S S S T S U

Siste 10 Kamper

Red Star
76.7
T S S U S S S S S S

Vunnede Kategorier

3

Hradec Kr.

3

Uavgjort

9

Red Star

Ytelsesradar

Hradec Kr.
Red Star

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 2U, 2T

80%

8S, 1U, 1T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

2.5

25 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Målforskjell
+3

+3

+15

+15

Holdt Nullen
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

90%

9 / 10 kamper

Begge Scorer
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
O. Mihálik (7 mål)
A. Katai (7 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 17 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

83%

5S / 6 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

75%

3S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.5

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 52.1

51.2

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 48.7

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.26

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.06

2.35

Faktisk: 2.5 | Diff: +0.15

Justert Styrke
57.4

Angrep: 41.8, Forsvar: 73.1, Form: 62.7

76.7

Angrep: 84.3, Forsvar: 67.5, Form: 81.0

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
2

16-30'

7
2

31-45'

6
2

46-60'

5
3

61-75'

4
2

76-90+'

2
Hradec Kr.
Red Star
Hradec Kr.

Styrkeanalyse

57.4

Totalt

Angrep 41.8
Forsvar 73.1
Form 62.7
Stabilitet 52.0
Red Star

Styrkeanalyse

76.7

Totalt

Angrep 84.3
Forsvar 67.5
Form 81.0
Stabilitet 68.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

58.0 vs 55.0

Motstanderkvalitet

52.1 vs 48.7

Mot Topplag

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
U
Jablonec (49%)
T
Plzeň (64%)
S
Teplice (54%)
S
Slavia Prague (69%)
S
Slovácko (50%)
S
Bohemians (53%)
S
Ostrava (34%)
T
Plzeň (59%)
Red Star logo Red Star
T
Novi Pazar (41%)
S
Čukarički (50%)
S
Partizan (52%)
U
Železničar P (62%)
S
Vojvodina (63%)
S
Spartak (28%)
S
Radnik (55%)
S
Radnički Niš (44%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Jablonec B
1 - 1 U
49%
Plzeň B
1 - 3 T
64%
Teplice B
1 - 0 S
54%
Slavia Prague H
2 - 1 S
69%
Slovácko B
3 - 1 S
50%
Bohemians H
2 - 0 S
53%
Ostrava H
1 - 0 S
34%
Plzeň H
0 - 3 T
59%
Liberec B
1 - 0 S
48%
Zlín H
0 - 0 U
41%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Novi Pazar H
1 - 2 T
41%
Čukarički B
2 - 1 S
50%
Partizan H
3 - 0 S
52%
Železničar P B
2 - 2 U
62%
Vojvodina H
4 - 1 S
63%
Spartak H
3 - 2 S
28%
Radnik B
2 - 1 S
55%
Radnički Niš H
2 - 0 S
44%
FK IMT B
2 - 1 S
63%
Napredak H
4 - 0 S
29%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 54.5 vs 51.2), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Red Stars angrep er på et annet nivå, med snitt 2.5 mål per kamp og A. Katai i spissen med 7 mål. Hradec Kr. scorer bare 1.2 per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Hradec Kr. på 0.9 og Red Star på 1.0 innslupne per kamp.

Hradec Kr. har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Red Star har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Red Star, med 83% hjemmeseire.

Red Star er et sterkt bortelag med 75% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Red Star fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (76.7 vs 57.4) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Red Star

Red Star

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer