Hopp til innhold
Sammenlign Inter Milan vs Mechelen

Inter Milan vs Mechelen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Inter Milan vs Mechelen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Inter Milan Inter Milan Hjemmelag
Mechelen Mechelen Bortelag
Inter Milan
78.9
S S U S S S S U U T

Siste 10 Kamper

Mechelen
26.6
T S T T T T U T S T

Vunnede Kategorier

12

Inter Milan

3

Uavgjort

0

Mechelen

Ytelsesradar

Inter Milan
Mechelen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 3U, 1T

20%

2S, 1U, 7T

Mål per Kamp
2.4

24 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
+12

+12

-16

-16

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
M. Thuram (6 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 15
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
80%

4S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
72.3

Ligavanskelighet: 85.5, Motstanderkvalitet: 65.9

44.7

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.6

Mot Topplag
60%

3S / 5 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
3.22

Faktisk: 2.4 | Diff: -0.82

0.83

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.03

Justert Styrke
78.9

Angrep: 97.8, Forsvar: 73.4, Form: 73.4

26.6

Angrep: 25.3, Forsvar: 18.9, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

9

46-60'

2
4

61-75'

1
5

76-90+'

2
Inter Milan
Mechelen
Inter Milan

Styrkeanalyse

78.9

Totalt

Angrep 97.8
Forsvar 73.4
Form 73.4
Stabilitet 61.3
Mechelen

Styrkeanalyse

26.6

Totalt

Angrep 25.3
Forsvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

85.5 vs 59.5

Motstanderkvalitet

65.9 vs 59.6

Mot Topplag

60% vs 0%
Inter Milan logo Inter Milan
S
Lazio (76%)
S
Parma (57%)
U
Torino (74%)
S
Como (53%)
S
Cagliari (53%)
S
Como (76%)
S
Roma (70%)
U
Fiorentina (71%)
Mechelen logo Mechelen
T
R. Union SG (69%)
S
Gent (46%)
T
Sint-Truiden (44%)
T
Club Brugge (71%)
T
Anderlecht (35%)
T
R. Union SG (75%)
U
Gent (63%)
T
Club Brugge (83%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lazio B
3 - 0 S
76%
Parma H
2 - 0 S
57%
Torino B
2 - 2 U
74%
Como H
3 - 2 S
53%
Cagliari H
3 - 0 S
53%
Como B
4 - 3 S
76%
Roma H
5 - 2 S
70%
Fiorentina B
1 - 1 U
71%
Atalanta H
1 - 1 U
64%
AC Milan B
0 - 1 T
65%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 T
69%
Gent H
1 - 0 S
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 T
44%
Club Brugge B
1 - 6 T
71%
Anderlecht H
1 - 2 T
35%
R. Union SG H
0 - 1 T
75%
Gent B
1 - 1 U
63%
Club Brugge B
1 - 4 T
83%
Anderlecht H
1 - 0 S
47%
Gent B
1 - 3 T
63%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Inter Milan har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.3) sammenlignet med Mechelen (SoS: 44.7). Dette betyr at Inter Milans statistikk veier tyngre.

Inter Milans angrep er på et annet nivå, med snitt 2.4 mål per kamp og M. Thuram i spissen med 6 mål. Mechelen scorer bare 0.8 per kamp.

Defensivt er Inter Milan langt overlegen, med bare 1.2 innslupne mål per kamp og 3 holdte nullen, mens Mechelen slipper inn 2.4 per kamp.

Inter Milan har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 3 av 5 kamper.

Mechelen har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Inter Milan, med 80% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.4 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Inter Milan den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (97.8), forsvar (73.4) og form (73.4) etterlater lite rom for tvil. Mechelen trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Inter Milan

Inter Milan

VS
Mechelen

Mechelen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer