Hopp til innhold
Sammenlign Inter Milan vs Slavia Prague

Inter Milan vs Slavia Prague Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Inter Milan vs Slavia Prague: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Inter Milan Inter Milan Hjemmelag
Slavia Prague Slavia Prague Bortelag
Inter Milan
78.9
S S U S S S S U U T

Siste 10 Kamper

Slavia Prague
73.7
S S S T U S S S S S

Vunnede Kategorier

7

Inter Milan

4

Uavgjort

4

Slavia Prague

Ytelsesradar

Inter Milan
Slavia Prague

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 3U, 1T

80%

8S, 1U, 1T

Mål per Kamp
2.4

24 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Målforskjell
+12

+12

+11

+11

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
M. Thuram (6 mål)
T. Chorý (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 15
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
80%

4S / 5 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

80%

4S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
72.3

Ligavanskelighet: 85.5, Motstanderkvalitet: 65.9

53.4

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.4

Mot Topplag
60%

3S / 5 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
3.22

Faktisk: 2.4 | Diff: -0.82

1.86

Faktisk: 1.9 | Diff: +0.04

Justert Styrke
78.9

Angrep: 97.8, Forsvar: 73.4, Form: 73.4

73.7

Angrep: 65.5, Forsvar: 75.8, Form: 82.7

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

3
9

46-60'

6
4

61-75'

1
5

76-90+'

4
Inter Milan
Slavia Prague
Inter Milan

Styrkeanalyse

78.9

Totalt

Angrep 97.8
Forsvar 73.4
Form 73.4
Stabilitet 61.3
Slavia Prague

Styrkeanalyse

73.7

Totalt

Angrep 65.5
Forsvar 75.8
Form 82.7
Stabilitet 68.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

85.5 vs 58.0

Motstanderkvalitet

65.9 vs 50.4

Mot Topplag

60% vs 0%
Inter Milan logo Inter Milan
S
Lazio (76%)
S
Parma (57%)
U
Torino (74%)
S
Como (53%)
S
Cagliari (53%)
S
Como (76%)
S
Roma (70%)
U
Fiorentina (71%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
S
Sparta Prague (54%)
S
Liberec (48%)
S
Olomouc (46%)
T
Hradec Kr. (64%)
U
Plzeň (59%)
S
Ostrava (39%)
S
Zlín (46%)
S
Sparta Prague (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lazio B
3 - 0 S
76%
Parma H
2 - 0 S
57%
Torino B
2 - 2 U
74%
Como H
3 - 2 S
53%
Cagliari H
3 - 0 S
53%
Como B
4 - 3 S
76%
Roma H
5 - 2 S
70%
Fiorentina B
1 - 1 U
71%
Atalanta H
1 - 1 U
64%
AC Milan B
0 - 1 T
65%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sparta Prague H
3 - 2 S
54%
Liberec B
2 - 1 S
48%
Olomouc H
2 - 1 S
46%
Hradec Kr. B
1 - 2 T
64%
Plzeň H
0 - 0 U
59%
Ostrava B
2 - 0 S
39%
Zlín B
3 - 1 S
46%
Sparta Prague H
3 - 1 S
54%
Dukla B
2 - 0 S
51%
Liberec H
1 - 0 S
43%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Inter Milan har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.3) sammenlignet med Slavia Prague (SoS: 53.4). Dette betyr at Inter Milans statistikk veier tyngre.

Inter Milan har den offensive fordelen med 2.4 mål per kamp mot Slavia Pragues 1.9.

Slavia Prague har den defensive fordelen, med 0.8 innslupne per kamp mot Inter Milans 1.2.

Inter Milan har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 3 av 5 kamper.

Slavia Prague har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Slavia Prague, med 80% hjemmeseire.

Slavia Prague er et sterkt bortelag med 80% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.1 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Inter Milan har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 5.2 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Inter Milan

Inter Milan

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer