Hopp til innhold
Sammenlign Başakşehir vs Midtjylland

Başakşehir vs Midtjylland Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Başakşehir vs Midtjylland: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Başakşehir Başakşehir Hjemmelag
Midtjylland Midtjylland Bortelag
Başakşehir
57.0
S T S U S U U T S S

Siste 10 Kamper

Midtjylland
43.7
U U U S S S U U T T

Vunnede Kategorier

10

Başakşehir

3

Uavgjort

2

Midtjylland

Ytelsesradar

Başakşehir
Midtjylland

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 3U, 2T

30%

3S, 5U, 2T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
+8

+8

+1

+1

Holdt Nullen
60%

6 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
E. Shomurodov (5 mål)
M. Erlić (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
83%

5S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
49.4

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 58.9

42.6

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 55.5

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.91

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.31

1.36

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.06

Justert Styrke
57.0

Angrep: 53.0, Forsvar: 72.9, Form: 49.7

43.7

Angrep: 40.1, Forsvar: 55.6, Form: 27.8

Analyse av Måltidspunkter

4

0-15'

1
1

16-30'

1
4

31-45'

1
1

46-60'

4
2

61-75'

2
4

76-90+'

4
Başakşehir
Midtjylland
Başakşehir

Styrkeanalyse

57.0

Totalt

Angrep 53.0
Forsvar 72.9
Form 49.7
Stabilitet 53.2
Midtjylland

Styrkeanalyse

43.7

Totalt

Angrep 40.1
Forsvar 55.6
Form 27.8
Stabilitet 62.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

72.0 vs 58.0

Motstanderkvalitet

58.9 vs 55.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
S
Samsunspor (62%)
T
Fenerbahçe (73%)
S
Kasımpaşa (52%)
U
Trabzonspor (74%)
S
Gençlerbirliği (45%)
U
Kocaelispor (51%)
U
Antalyaspor (43%)
T
Galatasaray (69%)
Midtjylland logo Midtjylland
U
Nordsjælland (60%)
U
Viborg (50%)
U
AGF (62%)
S
Sønderjyske (48%)
S
AGF (57%)
S
Brøndby (49%)
U
Sønderjyske (43%)
U
Viborg (55%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Samsunspor H
3 - 0 S
62%
Fenerbahçe B
1 - 3 T
73%
Kasımpaşa H
4 - 0 S
52%
Trabzonspor B
1 - 1 U
74%
Gençlerbirliği H
3 - 0 S
45%
Kocaelispor B
0 - 0 U
51%
Antalyaspor H
0 - 0 U
43%
Galatasaray B
0 - 3 T
69%
Göztepe H
2 - 1 S
59%
Konyaspor H
2 - 0 S
61%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Nordsjælland B
0 - 0 U
60%
Viborg H
3 - 3 U
50%
AGF B
0 - 0 U
62%
Sønderjyske B
2 - 1 S
48%
AGF H
2 - 1 S
57%
Brøndby B
2 - 1 S
49%
Sønderjyske H
2 - 2 U
43%
Viborg B
1 - 1 U
55%
Nottm Forest H
1 - 2 T
76%
Nordsjælland H
0 - 1 T
55%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 49.4 vs 42.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Başakşehir har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Midtjyllands 1.3.

Başakşehir har den defensive fordelen, med 0.8 innslupne per kamp mot Midtjyllands 1.2.

Hjemmefordelen favoriserer Başakşehir, med 83% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Başakşehir har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 13.3 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Başakşehir

Başakşehir

VS
Midtjylland

Midtjylland

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer