Hopp til innhold
Sammenlign Kasımpaşa vs Olympiakos

Kasımpaşa vs Olympiakos Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Kasımpaşa vs Olympiakos: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Kasımpaşa Kasımpaşa Hjemmelag
Olympiakos Olympiakos Bortelag
Kasımpaşa
39.5
T U T S U S T S U T

Siste 10 Kamper

Olympiakos
48.6
U T S T U S U S U S

Vunnede Kategorier

7

Kasımpaşa

2

Uavgjort

6

Olympiakos

Ytelsesradar

Kasımpaşa
Olympiakos

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 3U, 4T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

0.6

6 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

+5

+5

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
A. Benedyczak (8 mål)
A. El Kaabi (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 6
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
48.9

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 57.4

43.3

Ligavanskelighet: 60.1, Motstanderkvalitet: 55.0

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.3

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.1

1.11

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.01

Justert Styrke
39.5

Angrep: 39.6, Forsvar: 42.9, Form: 29.7

48.6

Angrep: 34.2, Forsvar: 74.6, Form: 37.3

Analyse av Måltidspunkter

4

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

2
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Kasımpaşa
Olympiakos
Kasımpaşa

Styrkeanalyse

39.5

Totalt

Angrep 39.6
Forsvar 42.9
Form 29.7
Stabilitet 53.2
Olympiakos

Styrkeanalyse

48.6

Totalt

Angrep 34.2
Forsvar 74.6
Form 37.3
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

72.0 vs 60.1

Motstanderkvalitet

57.4 vs 55.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
T
Gençlerbirliği (50%)
U
Kocaelispor (46%)
T
Başakşehir (71%)
S
Alanyaspor (56%)
U
Göztepe (64%)
S
Kayseri (44%)
T
Beşiktaş (65%)
S
Eyüp (53%)
Olympiakos logo Olympiakos
U
PAOK (54%)
T
PAOK (59%)
S
Panathinaikos (57%)
T
AEK Athens (62%)
U
Larissa (41%)
S
OFI (49%)
U
PAOK (54%)
S
Panserraikos (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Gençlerbirliği B
2 - 3 T
50%
Kocaelispor H
1 - 1 U
46%
Başakşehir B
0 - 4 T
71%
Alanyaspor H
1 - 0 S
56%
Göztepe B
3 - 3 U
64%
Kayseri H
2 - 0 S
44%
Beşiktaş B
1 - 2 T
65%
Eyüp H
1 - 0 S
53%
Konyaspor B
1 - 1 U
66%
Rize H
0 - 3 T
59%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
PAOK H
1 - 1 U
54%
PAOK B
1 - 3 T
59%
Panathinaikos B
2 - 0 S
57%
AEK Athens H
0 - 1 T
62%
Larissa H
0 - 0 U
41%
OFI B
3 - 0 S
49%
PAOK H
0 - 0 U
54%
Panserraikos B
2 - 1 S
54%
Leverkusen B
0 - 0 U
72%
Panaitolikos H
2 - 0 S
48%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 48.9 vs 43.3), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Kasımpaşa på 1.2 og Olympiakos på 1.1 mål per kamp.

Defensivt er Olympiakos langt overlegen, med bare 0.6 innslupne mål per kamp og 6 holdte nullen, mens Kasımpaşa slipper inn 1.7 per kamp.

Olympiakos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.3 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Olympiakos har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 9.1 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Olympiakos

Olympiakos

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer