Hopp til innhold
Sammenlign Kifisia vs Volos

Kifisia vs Volos Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Kifisia vs Volos: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Kifisia Kifisia Hjemmelag
Volos Volos Bortelag
Kifisia
42.6
T S S U U U U T T S

Siste 10 Kamper

Volos
34.6
T T T U S T U U T U

Vunnede Kategorier

9

Kifisia

2

Uavgjort

4

Volos

Ytelsesradar

Kifisia
Volos

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 4U, 3T

10%

1S, 4U, 5T

Mål per Kamp
0.7

7 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

2.1

21 / 10 kamper

Målforskjell
-3

-3

-9

-9

Holdt Nullen
50%

5 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
Jorge Pombo (4 mål)
J. Hurtado (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

17%

1S / 6 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.9

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 52.5

53.4

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 51.6

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
0.63

Faktisk: 0.7 | Diff: +0.07

1.2

Faktisk: 1.2 | Diff: 0.0

Justert Styrke
42.6

Angrep: 24.2, Forsvar: 69.3, Form: 31.2

34.6

Angrep: 41.4, Forsvar: 31.0, Form: 10.3

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

2
1

46-60'

1
3

61-75'

3
1

76-90+'

4
Kifisia
Volos
Kifisia

Styrkeanalyse

42.6

Totalt

Angrep 24.2
Forsvar 69.3
Form 31.2
Stabilitet 57.7
Volos

Styrkeanalyse

34.6

Totalt

Angrep 41.4
Forsvar 31.0
Form 10.3
Stabilitet 75.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

56.0 vs 56.0

Motstanderkvalitet

52.5 vs 51.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Kifisia logo Kifisia
T
Atromitos (54%)
S
Panserraikos (54%)
S
Panaitolikos (53%)
U
Panaitolikos (48%)
U
Larissa (46%)
U
Asteras (56%)
U
Atromitos (59%)
T
Panserraikos (49%)
Volos logo Volos
T
Levadiakos (44%)
T
Levadiakos (49%)
T
Aris (58%)
U
OFI (44%)
S
PAOK (54%)
T
Kifisia (54%)
U
OFI (44%)
U
AEK Athens (62%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Atromitos H
0 - 3 T
54%
Panserraikos B
2 - 1 S
54%
Panaitolikos B
1 - 0 S
53%
Panaitolikos H
0 - 0 U
48%
Larissa B
1 - 1 U
46%
Asteras H
0 - 0 U
56%
Atromitos B
0 - 0 U
59%
Panserraikos H
1 - 2 T
49%
AEK Athens B
0 - 3 T
67%
Volos H
2 - 0 S
39%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Levadiakos H
0 - 3 T
44%
Levadiakos B
2 - 5 T
49%
Aris B
2 - 3 T
58%
OFI H
1 - 1 U
44%
PAOK H
2 - 1 S
54%
Kifisia B
0 - 2 T
54%
OFI H
1 - 1 U
44%
AEK Athens H
2 - 2 U
62%
Panserraikos B
1 - 2 T
54%
Aris H
1 - 1 U
53%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.9 vs 53.4), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Volos har den offensive fordelen med 1.2 mål per kamp mot Kifisias 0.7.

Defensivt er Kifisia langt overlegen, med bare 1.0 innslupne mål per kamp og 5 holdte nullen, mens Volos slipper inn 2.1 per kamp.

Kifisia har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Volos har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Kifisia har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 8.0 poeng antyder en jevn kamp.

I den siste Greek Super League-kampen (2026-03-15) vant Kifisia 2-0 over Volos. Kifisia tok denne seieren hjemme. Volos vil ønske revansj for dette tapet. Kifisia vil ha en psykologisk fordel fra denne seieren.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Kifisia

Kifisia

VS
Volos

Volos

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer