Hopp til innhold
Sammenlign Kolos vs Tondela

Kolos vs Tondela Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Kolos vs Tondela: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Kolos Kolos Hjemmelag
Tondela Tondela Bortelag
Kolos
69.0
S S S S U U S U T S

Siste 10 Kamper

Tondela
37.0
S S U T T U T U T U

Vunnede Kategorier

12

Kolos

1

Uavgjort

2

Tondela

Ytelsesradar

Kolos
Tondela

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 3U, 1T

20%

2S, 4U, 4T

Mål per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

0.9

9 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.6

6 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
+5

+5

-7

-7

Holdt Nullen
70%

7 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
20%

2 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
A. Salabai (3 mål)
Rony Lopes (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 6
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

17%

1S / 6 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

25%

1S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
72.1

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 65.3

52.7

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 60.4

Mot Topplag
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
1.53

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.43

0.92

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.02

Justert Styrke
69.0

Angrep: 44.8, Forsvar: 97.7, Form: 73.3

37.0

Angrep: 30.8, Forsvar: 47.9, Form: 20.5

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Kolos
Tondela
Kolos

Styrkeanalyse

69.0

Totalt

Angrep 44.8
Forsvar 97.7
Form 73.3
Stabilitet 61.3
Tondela

Styrkeanalyse

37.0

Totalt

Angrep 30.8
Forsvar 47.9
Form 20.5
Stabilitet 64.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

98.0 vs 79.0

Motstanderkvalitet

65.3 vs 60.4

Mot Topplag

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
S
Kudrivka (55%)
S
Oleksandria (49%)
S
SK Poltava (45%)
S
LNZ Cherkasy (74%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Metalist 1925 (74%)
S
Veres Rivne (67%)
U
Zorya (75%)
Tondela logo Tondela
S
Moreirense (50%)
S
Casa Pia (53%)
U
Sporting (75%)
T
Nacional (52%)
T
Porto (74%)
U
Gil Vicente (55%)
T
Vitória SC (59%)
U
AVS (59%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kudrivka H
1 - 0 S
55%
Oleksandria B
3 - 0 S
49%
SK Poltava H
2 - 0 S
45%
LNZ Cherkasy H
1 - 0 S
74%
Rukh Vynnyky B
1 - 1 U
49%
Metalist 1925 H
0 - 0 U
74%
Veres Rivne B
1 - 0 S
67%
Zorya H
1 - 1 U
75%
Epitsentr B
0 - 4 T
79%
Karpaty Lviv B
1 - 0 S
86%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Moreirense H
2 - 0 S
50%
Casa Pia B
1 - 0 S
53%
Sporting B
2 - 2 U
75%
Nacional H
0 - 2 T
52%
Porto B
0 - 2 T
74%
Gil Vicente H
2 - 2 U
55%
Vitória SC B
0 - 5 T
59%
AVS H
0 - 0 U
59%
Rio Ave H
0 - 1 T
61%
Santa Clara H
2 - 2 U
66%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Kolos har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.1) sammenlignet med Tondela (SoS: 52.7). Dette betyr at Koloss statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Kolos på 1.1 og Tondela på 0.9 mål per kamp.

Defensivt er Kolos langt overlegen, med bare 0.6 innslupne mål per kamp og 7 holdte nullen, mens Tondela slipper inn 1.6 per kamp.

Kolos har slitt mot topplag og bare vunnet 2 av 5 kamper.

Kolos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.1 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — usannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Kolos den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (44.8), forsvar (97.7) og form (73.3) etterlater lite rom for tvil. Tondela trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Kolos

Kolos

VS
Tondela

Tondela

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer