Hopp til innhold
Sammenlign Kolos vs Wisła Płock

Kolos vs Wisła Płock Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Kolos vs Wisła Płock: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Kolos Kolos Hjemmelag
Wisła Płock Wisła Płock Bortelag
Kolos
69.0
S S S S U U S U T S

Siste 10 Kamper

Wisła Płock
37.1
T T T S S T S S T T

Vunnede Kategorier

11

Kolos

2

Uavgjort

2

Wisła Płock

Ytelsesradar

Kolos
Wisła Płock

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 3U, 1T

40%

4S, 0U, 6T

Mål per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.6

6 / 10 kamper

1.7

17 / 10 kamper

Målforskjell
+5

+5

-9

-9

Holdt Nullen
70%

7 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
20%

2 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
A. Salabai (3 mål)
D. Jurić (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 3
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

25%

1S / 4 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

50%

3S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
72.1

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 65.3

53.3

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 50.8

Mot Topplag
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.53

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.43

0.78

Faktisk: 0.8 | Diff: +0.02

Justert Styrke
69.0

Angrep: 44.8, Forsvar: 97.7, Form: 73.3

37.1

Angrep: 27.5, Forsvar: 44.8, Form: 41.3

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

3
1

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

Kolos
Wisła Płock
Kolos

Styrkeanalyse

69.0

Totalt

Angrep 44.8
Forsvar 97.7
Form 73.3
Stabilitet 61.3
Wisła Płock

Styrkeanalyse

37.1

Totalt

Angrep 27.5
Forsvar 44.8
Form 41.3
Stabilitet 35.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

98.0 vs 57.0

Motstanderkvalitet

65.3 vs 50.8

Mot Topplag

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
S
Kudrivka (55%)
S
Oleksandria (49%)
S
SK Poltava (45%)
S
LNZ Cherkasy (74%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Metalist 1925 (74%)
S
Veres Rivne (67%)
U
Zorya (75%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
T
Motor (54%)
T
Pogoń (54%)
T
Radomiak (53%)
S
Nieciecza (41%)
S
Lechia (46%)
T
GKS Katowice (64%)
S
Jagiellonia (53%)
S
Cracovia (45%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kudrivka H
1 - 0 S
55%
Oleksandria B
3 - 0 S
49%
SK Poltava H
2 - 0 S
45%
LNZ Cherkasy H
1 - 0 S
74%
Rukh Vynnyky B
1 - 1 U
49%
Metalist 1925 H
0 - 0 U
74%
Veres Rivne B
1 - 0 S
67%
Zorya H
1 - 1 U
75%
Epitsentr B
0 - 4 T
79%
Karpaty Lviv B
1 - 0 S
86%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Motor H
0 - 4 T
54%
Pogoń B
0 - 3 T
54%
Radomiak H
0 - 1 T
53%
Nieciecza B
3 - 1 S
41%
Lechia H
1 - 0 S
46%
GKS Katowice B
0 - 1 T
64%
Jagiellonia B
2 - 1 S
53%
Cracovia B
2 - 1 S
45%
Arka H
0 - 3 T
44%
Zagłębie B
0 - 2 T
54%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Kolos har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.1) sammenlignet med Wisła Płock (SoS: 53.3). Dette betyr at Koloss statistikk veier tyngre.

Kolos har den offensive fordelen med 1.1 mål per kamp mot Wisła Płocks 0.8.

Defensivt er Kolos langt overlegen, med bare 0.6 innslupne mål per kamp og 7 holdte nullen, mens Wisła Płock slipper inn 1.7 per kamp.

Kolos har slitt mot topplag og bare vunnet 2 av 5 kamper.

Wisła Płock har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Kolos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.1 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — usannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Kolos den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (44.8), forsvar (97.7) og form (73.3) etterlater lite rom for tvil. Wisła Płock trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Kolos

Kolos

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer