Hopp til innhold
Sammenlign Kryvbas KR vs Kifisia

Kryvbas KR vs Kifisia Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Kryvbas KR vs Kifisia: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Kryvbas KR Kryvbas KR Hjemmelag
Kifisia Kifisia Bortelag
Kryvbas KR
61.9
S S U T S S T S T U

Siste 10 Kamper

Kifisia
42.6
T S S U U U U T T S

Vunnede Kategorier

10

Kryvbas KR

3

Uavgjort

2

Kifisia

Ytelsesradar

Kryvbas KR
Kifisia

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 2U, 3T

30%

3S, 4U, 3T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

0.7

7 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

-3

-3

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
G. Mendoza (4 mål)
Jorge Pombo (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 13 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
72.8

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 67.3

53.9

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 52.5

Mot Topplag
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
2.78

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.88

0.63

Faktisk: 0.7 | Diff: +0.07

Justert Styrke
61.9

Angrep: 77.8, Forsvar: 53.2, Form: 61.4

42.6

Angrep: 24.2, Forsvar: 69.3, Form: 31.2

Analyse av Måltidspunkter

4

0-15'

3

16-30'

2
4

31-45'

3

46-60'

1
3

61-75'

3
2

76-90+'

1
Kryvbas KR
Kifisia
Kryvbas KR

Styrkeanalyse

61.9

Totalt

Angrep 77.8
Forsvar 53.2
Form 61.4
Stabilitet 45.7
Kifisia

Styrkeanalyse

42.6

Totalt

Angrep 24.2
Forsvar 69.3
Form 31.2
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

98.0 vs 56.0

Motstanderkvalitet

67.3 vs 52.5

Mot Topplag

40% vs 0%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
S
Veres Rivne (67%)
S
Karpaty Lviv (81%)
U
SK Poltava (50%)
T
Dynamo Kyiv (78%)
S
Rukh Vynnyky (44%)
S
Kudrivka (60%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
S
Epitsentr (74%)
Kifisia logo Kifisia
T
Atromitos (54%)
S
Panserraikos (54%)
S
Panaitolikos (53%)
U
Panaitolikos (48%)
U
Larissa (46%)
U
Asteras (56%)
U
Atromitos (59%)
T
Panserraikos (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne B
3 - 1 S
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 S
81%
SK Poltava B
3 - 3 U
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 T
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 S
44%
Kudrivka B
2 - 1 S
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 T
74%
Epitsentr H
2 - 1 S
74%
Polissya B
0 - 2 T
82%
Obolon B
0 - 0 U
63%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Atromitos H
0 - 3 T
54%
Panserraikos B
2 - 1 S
54%
Panaitolikos B
1 - 0 S
53%
Panaitolikos H
0 - 0 U
48%
Larissa B
1 - 1 U
46%
Asteras H
0 - 0 U
56%
Atromitos B
0 - 0 U
59%
Panserraikos H
1 - 2 T
49%
AEK Athens B
0 - 3 T
67%
Volos H
2 - 0 S
39%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Kryvbas KR har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.8) sammenlignet med Kifisia (SoS: 53.9). Dette betyr at Kryvbas KRs statistikk veier tyngre.

Kryvbas KRs angrep er på et annet nivå, med snitt 1.9 mål per kamp og G. Mendoza i spissen med 4 mål. Kifisia scorer bare 0.7 per kamp.

Kifisia har den defensive fordelen, med 1.0 innslupne per kamp mot Kryvbas KRs 1.7.

Kryvbas KR har slitt mot topplag og bare vunnet 2 av 5 kamper.

Kifisia har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.6 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Kryvbas KR fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (61.9 vs 42.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Kifisia

Kifisia

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer